Turhauttaa kun menetin fuckbuddyn
Ärsyttää niin paljon kun oli monta kuukautta täydellinen järjestely vakihoidon kanssa, mutta sitten piti viheltää peli poikki kun tällä toisella osapuolella alkoi mennä tunteet liian vakaviksi ja vaativiksi.
Kertokaas mistä teitä on onnistanut löytää fuckbuddy? Asun Helsingissä, baareissa ei ole viime aikoina osunut kohdalle yhtään ketään kiinnostavaa. Kaveri-/työ-/harrastuspiireistäni en halua ketään ottaa koska se monimutkaistaa asiota liikaa.
Haluaisin löytää miehen jonka kanssa voisi silloin tällöin pitää hauskaa, ilman mitään tarvetta perinteisille treffeille, toisen kavereiden/sukulaisten tapaamiselle, saati sitten puheille yhteisestä tulevaisuudesta.
Yhden yön jutut ovat huono korvike koska seksi nyt vain on parempaa kun molemmat oppii tietämään mistä toinen pitää.
Neuvoja? Koko viikonlopunkin on tehnyt mieli seksiä ja todellakin turhauttaa.
Suomi24. Parhaimmillaan on löytynyt useampi mies samalle illalle. Karsintaa saa harrastaa, mutta kyllä sieltä pari vakipanoa löytyy jo lyhyellä etsinnällä.