Hävettääköhän hiirulaisia äijiä
kävellä vaimonsa kanssa Cittarissa kun vaimo on 180 kg ja äijä on sellainen 165 cm naru.
Kommentit (8)
Miksi miehiä saa haukkua piirteistä joille eivät voi mitään?
no onhan täälläkin sellaisia äijiä joiden muija on sika ja ite on naru. näitähän on cittarit täynnä
[quote author="Vierailija" time="08.06.2013 klo 16:12"]
Miksi miehiä saa haukkua piirteistä joille eivät voi mitään?
[/quote]
Jotenkin kornia, että naiset jaksavat jatkuvasti valittaa, kuinka heitä esineellisestään ja kun on niin kauhian kovat ulkonäköpaineet. Bikinitkin on niin pieniä nykyään!
Samalla itse saan lukea ja kuulla jatkuvasti, kuinka minunlaisekseni syntynyt mies on säälittävä kasa höyryävää paskaa. Asialle en mitään voi, joten olen sitten epäkelpo loppuelämäni. Kateeksi käy naisia, kun käytännössä ainoa ongelma on ylipaino, josta pääsee rajoittamalla syömistä hiukan.
Kesäisin terveisin,
Hiirulainen
Millaiseksi sinä vitonen sitten olet syntynyt?
[quote author="Vierailija" time="08.06.2013 klo 16:26"]
Millaiseksi sinä vitonen sitten olet syntynyt?
[/quote]
Alle 170-senttiseksi ja muutenkin pienikokoiseksi. Tästä keskustelusta opin, että minun pitäisi jopa suorastaan hävetä tätä asiaa. Mukavaa puhetta.
Ketjun aloittaja onnistui loistavasti esittelemään kauneimmat luonteenpiirteensä. Siitä onnitteluni!
Voisit kompensoida kasvattamalla salilla muskelit, sellasiakin miehiä on, eriasia sitten onko sekään hyvännäköistä.
No kysy siltä äijältä, eihän me voida tietää miltä siitä tuntuu!