voih, mihin hävisi ennustajat?
Kommentit (15)
kerro, mitä elämässäni tapahtuu seuraavan vuoden sisään. ja mitä ihmettä on minun ja tuon miehen välillä, joka saa ain sydämeni hypähtämään vastusteluistani huolimatta. miten suhteemme kehittyy, vaiko ei mitenkän?
Oletko kenties varattu tällähetkellä? Välillenne syntyy suhde jos haluat niin mutta minusta tuntuu ettei se ole hyväksi.
Menet naimisiin, suhteenne tulee olemaan myrskyisä. Oletko mustasukkaista tyyppiä..?
Voit mielestäni lähteä matkallesi turvallisin mielin.
Saat. En näe sinun tulevan raskaaksi tämän vuoden puolella kuitenkaan.
Kerro nyt vaikka suhde asiat sitten.. jos tarkan kysymyksen tarvitset!
en ole mustasukkaista tyyppiä. ja minulla on takana myrskyisiä suhteita, joten olen aivan varma etten itseäni enää sellaisesta löydä. enkä ainakaan naimisiin mene miehen kanssa jonka seurassa suhde on yhtä myrskyä. ja tämän voin vannoa. joten valitettavasti ei nyt oikein osunut kohdallani..
selvännäkijä:
Menet naimisiin, suhteenne tulee olemaan myrskyisä. Oletko mustasukkaista tyyppiä..?
Sinulla on ristiriitoja elämässäsi. Sinun tulisi ottaa hieman enemmän aikaa vain itsellesi, jaksaisit paremmin. Jollain lähelläsi on nyt vaikeaa aikaa, hän tarvitsee tukeasi.
Minulla on muutama minuutti aikaa.