Mikael Jugnerin uusi rakas 30 v (kuva)
Tässä Mikaelin uusi 30 v rakas. Ei hassumpi.
Kommentit (16)
Ei hemmetti mä en käsitä, mitä naiset näkee siinä puutarhatontussa....
Tuolla äijällä on ikuisesti huono itsetunto, jota pitää pönkittää kauniilla naisilla. Ja mikään tai kukaan ei tule koskaan riittämään.
Katoin eka että hän oli Kate Moss! En tajua minäkään, mitä tuollainen nuori ja kaunis nainen näkee jossain Jungerissa... Hyh.
Joillekin naikkosille kelpaa kuka tahansa "julkkis".
Ja Maria se vaan vielä miettii että jatkaako avioliittoa vai ei. Taitaa vaan olla että Mikael on oman päätöksensä tehnyt, joten Marian miettimisellä ei enää ole väliä.
Isossa kuvassa Kate Moss, pienemmästä ei saa mitään selvää.
Näin heidät kävelemässä kadulla yhdessä. En ollut koskaan ennen nähnyt Mikael Jugneria ja täytyy sanoa, että oli paljon komeampi luonnossa. Menin kyllä aika nopeaan ohi, mutta näytti melkein komealta. Lehdissä ja telkussa ei koskaan.
Toinen villi veikkaus massin lisäksi julkisuus? Ihanaa olla tavis!
Opetelkaa nyt edes se nimi oikein: se on Jungner, ei Junger eikä Jugner.
En ymmärrä tuota miestä. Mitä se hakeaa naisseikkailuillaan? Millaista mallia antaa tyttärelleen? Surettaa oikeasti, kun ihminen jättää jälkeensä vain petettyjä ihmisiä.
Onko oikeasti 30-v? Näyttää paljon nuoremmalta.