Vau, onpa Al Pacino ollut komea
Kommentit (52)
Vierailija kirjoitti:
Mieti ukko on nyt jo 80vee
Niinpä. Sinäkin taidat olla 80vee joskus 2080-luvulla.
Vierailija kirjoitti:
On😍
Mulla on tietty miestyyppi ja se on just tuo.
Komea on.. mä olen heikkona myös Adam Driveriin.
Yksi päivä tuli telkkarista Cape Fear, jossa De Niro melkein 50v ja aivan tajuttoman hyvässä kondiksessa kropaltaan.
Vierailija kirjoitti:
The eyes chico, they never lie.
Totta... silmät on ne, joihin miehessä aina ihastun
Vierailija kirjoitti:
Yksi päivä tuli telkkarista Cape Fear, jossa De Niro melkein 50v ja aivan tajuttoman hyvässä kondiksessa kropaltaan.
Juu De Niro oli parhaimmillaan 40-50-vuotiaana
Kummisedän näyttelijöistä suurin osa kuollut.. surullista, niin se aika vaan menee.
Vierailija kirjoitti:
Se on varmaan matka Italiaan edessä kun joskus korona helpottaa..
Voin lähteä matkaseuraksi.
Meital Dohan
Meital Dohan, 40, has been dating the Godfather star, 79, for two years. The girlfriend of Hollywood veteran Al Pacino has ended their two-year relationship, after admitting that the near four-decade age gap between them was becoming too difficult.
Kummisetä on hieno! Sen jälkeen ehdottaisin Kauriinmetsästäjää. Nuoret Robert de Niro, Christoper Walken ja Meryl Streep. Hieno ja pysäyttävä elokuva!
Jos Al Pacino -koukku jää päälle, siinä tapauksessa Frankie & Johnny - Al Pacino ja Michelle Pfeiffer.
Oli kyllä nuorena, mutta aika pienikokoinen. De Niro mielestäni komeampi ja vanhentunutkin paremmin, vaikkei hänkään erityisen pitkä ole.
Vierailija kirjoitti:
Komea kä*piö.
Ottaisin 100% ja olen 178cm pitkä nainen
Pacino began smoking and drinking at age nine, and used marijuana casually at age 13, but he abstained from hard drugs
Mitäää
Komea kä*piö.