Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

***SiSuNaIsEt 3.7.06***

03.07.2006 |

Heips!!



Se on taasen uusi viikko ja toivotaan, että saadaan tästä hiukka suurempi pino kun viime viikon pinosta ;o)!!



Mulla takana oikein hyvin onnistunut viikko..pidin syömisissä tiukkaa linjaa juhannusmässyjen takia ja onnistuin hyvin..kertaakaan lipsumatta, mutta liikunta jäi vähiin kyllä, silti odotin pudotusta tai ainakin samaa painoa kun silloin ennen juhannusta vaan toisinpa kävi..vaaka näöytti aamulla 78,4kg eli viime punnitukseen verrattuna se näytti 700g enempi, plääh!!!



Ketään muuta ei voi syyttää kun itseään ja omaa suurta suutaan, koska juhannusmässyistä se edelleen siis johtuu..toivottavasti ens viikolla jo vähempi!!



Mites muilla??



tsemppiä!!



t.köris

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
03.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aika hiljaiselta näyttää edelleen täällä



Mulla oli painoa tullut +600g vaikka olen paljon enemmän liikkunut viimeviikolla kun aiemmin. Jaa-a mitäs tosta pitäis tuumailla. Ehkä se putoaa sit myöhemmin(toivotaan).

Vierailija
2/3 |
04.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hiljainen on joukkomme.. Mulla kans vaikutti painoon aika lailla toi Juhannus, kahden viikon tulos oli -100g eli paino nyt 66.9kg. Parempi toikin kai kun että ois plussaa tullu, en vaan oo oikeen tyytyväinen itteeni. Oon mielestäni syönyt minimaalisesti ja liikkunutkin kohtalaisesti, mattopyykillä ollut nyt parina päivänä ja vähän yrittänyt lenkkeilläki, kai toi läski vaan on sit niin sitkeessä..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
04.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mulla tosiaankin on läskiä, vyötärön ympärys 87cm ja lantio 103,5cm että hurjat on mitat kun pituutta on kuiteski vaan se 163cm ja omenalihavan täs ollaan.. Millaset mitat teil muilla, jos saa udella?