Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kadutko Lävistykset ja korvalehtien venytykset

Vierailija
21.06.2006 |

Näin kauniilla tytöllä useita lävistyksiä ja sellaiset korvakorut, jotka venyttävät korvalehtiin suuret reiät. Tyttö näytti nyt kauniilta (n. 20 v.)mutta en voinut olla miettimättä, miltä hän näyttäisi 15 vuoden kuluttua.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
12.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

takaisin normaaliksi tai ainakin lähelle sitä, kun korun poistaa. Tietysti tämä riippuu myös kudostyypistä ja siitä, kuinka suureksi sitä on venytetty.



Minusta ne on kivannäköisiä. :)

Vierailija
2/2 |
12.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kehonmuokkaukset nyt vain on ja pysyy, ei niitä ole tehty kaduttavaksi. Modit on niinkuin lapsia, ei niitä voi palauttaa, vaan alun perin on jo tiedettävä mihin ryhtyy. Jokaisesta lävistyksestä jää arpi, korvalehtien kanssa ei ole lainkaan varmaa että palautuvat. Sen asian kanssa on haluttava elää, jos tähän alkaa, tai sitten jätettävä väliin (huomatkaa, sama pätee lapsiin). =)

Tietysti on aina ihmisiä, jotka eivät ymmärrä miksi kukaan haluaa tehdä tällaista itselleen, mutta muistakaa että on myös ihmisiä jotka eivät ymmärrä miksi olette tehneet lapsia, miksi ajatte Mersulla, miksi asutte kerrostalossa, miksi uskotte Jumalaan... Olet minkälainen olet, on sinulla lapsia tai ei, niin aina on joku, joka ei ymmärrä eikä hyväksy tekojasi.

Itselle täällä eletään, eikä muille; jos joku haluaa vihata/olla ymmärtämättä minua ulkomuotoni vuoksi, niin sitten se on niin. Kukaan ei voi miellyttää kaikkia ja Toivottavasti kukaan ei edes halua!

<3

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kahdeksan yksi