Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehen kommentti "kyllä mä ymmärrän että sulla on seksileluja, mutta täytyykö niiden olla noin isoja"

Vierailija
11.01.2020 |

En ole niitä uudehkolle miesystävälleni mitenkään esitellyt vaan näki ne sattumalta kun etsin toista asiaa laatikostani.

Minulla on kaksi ihan "normaalin" kokoista vibraattoria. En edes laita niitä sisääni vaan käytän vaan kärkeä. Silti miestä häiritsee ajatus siitä, että paikkani venyvät pilalle. Onko tämä tavallistakin?

Kommentit (8)

Vierailija
1/8 |
11.01.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

En tiedä, itsehän parhaiten tiedät oletko löystynyt.

Vierailija
2/8 |
11.01.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei luule että venyy pilalle, vaan että omansa ei tunnu niiden rinnalla miltään.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/8 |
11.01.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Naisen paikat ei veny pilalle. Kaikkea sitä kuulee. Tottakai lantionpohjan lihakset on löysät jos niitä ei harjoita, eli esimerkiksi harrasta seksiä. Mutta käytöstä naisen paikat ei löysty, pikemminkin puutteesta jos supistusharjoituksia ei ole tullut tehtyä. Ihan tiedoksi löysäpillu neitsyitä etsiville miehillekin että naisen paikat löystyy käytön puutteesta ei käytöstä. Siksi niitä lantionpohjanlihaksia sanotaan rakkauslihaksiksi ei rakkaudenpuutekudokseksi.

Vierailija
4/8 |
11.01.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tietää että tykkäät isommasta ku sillä ja on kateellinen ettei oma nysä riitä sua tyydyttämään.

Vierailija
5/8 |
11.01.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miksi käytät vaan kärkeä?

Vierailija
6/8 |
11.01.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Ei luule että venyy pilalle, vaan että omansa ei tunnu niiden rinnalla miltään.

Tämä.

Meillä emäntä heitti suurimman dildonsa veke juuri sen takia, ettei suotta totu liian isoon. Se kyllä olikin melkoinen parru, suunnilleen samaa luokkaa kuin meikäläisen kyynärvarsi. :)

Sitä paitsi mitä leluihin tulee, niin ei näytä koolla olevan paljoa merkitystä, hänen suosikkinsa on sellainen mieluummin pienenpuoleinen, mutta tykkää siitä kun siinä on ainakin kymmenen erilaista värinää ja vääntelyä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/8 |
11.01.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ostin vaimolle aikoinaan ison paksun mustan sikonisen dildon. Hän kävi aina kuumana kyn sillä työnteli. Laukesi vähän liiankin nopeasti kun samalla nuolin klittaa. Mielikuva mustasta miehestä oli suuri. Oma kaluni oli samaa kokoa, mutta se oli eri juttu. Vanhuuttaan silikonista alkoi puskemaan liuottimet läpi ja piti heittää roskiin. Ostin uuden isomman, terskan ymp 16cm, muttei mahtunut pilluun ei sitten mitenkään. Vuolin terskan reunat pois ja ympärysmitta pieneni 15,5 senttiin. Huonosti mahtui tuokin sisään pillun ollessa kiimassa, eikä oikein tuntunut hyvältä. Juuri tänään heitin roskiin, samoin kovahkon lateksisen, jossa 14,5 ymp ja toimi muuten. Nyt on seuraavaksi kaapissa Jelly jortikka,ymp 14,5cm, jota vaimo luulee liian isoksi, vaikka on ohuempi kuin mun kalu. Sitä vaan, että naisilla mielikuvat taitaa sittenkin ratkaista eniten kiihoittumisessa. Paras dildo on se joka siltä tuntuu ja näyttää. Miehelle tärkeintä on naisensa orgasmit, tuli millä tuli, kunhan vaan tulee. On kaikille parempi.

Vierailija
8/8 |
11.01.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Miksi käytät vaan kärkeä?

Koska en itse tykkää siitä että sisääni laitetaan mitään keinotekoista, en tykkää edes kumin kanssa mutta tietyissä tilanteissa on vaan pakko.

ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kolme seitsemän