Kuka on seuraava julkkispari joka ilmoittaa erostaan?
Viime aikoina on tullut yllättäviä erouutisia ja nyt tuntuu ettei voi enää ollenkaan päätellä kenellä on hyvä parisuhde.
Kommentit (17)
Maisa Torppa ja se joku uusi miljonääri?
Saara Aalto ja Meri Sopanen. Saara ilmoittaa salaperäisesti, että ensi viikolla on tulossa taas "Big annoucement". Siis ero.
Pekka Haavisto ja Antonio Flores (Antonio viettänyt kuukausia toisessa maassa töiden vuoksi)
Muumimamma ja muumipappa. Pappa kyllästynyt mamman tekemiin rasvaisiin pannukakkuihin ja teini-ikäisen muumipeikon kitinään.
Katri Helena ja kalakaverinsa. Tosin luulen, että ero tapahtuu hiljaisuudessa ja se tulee julkisuuteen kuukausien päässä erosta.
Julkkiskokki Björk ja vaimonsa.
Niemiset. Heidi kyllästyy Tonin pettämisiin
Johanna Tukiainen ja hänen nykyinen tai tuleva ex-aviomies vai miten se nyt meni?
Antti Rinne ja Heta. Epäilen, että joku pitkään yhdessä ollut vanhempi pari eroaa.
Anna Abreu ja Lauri Heiskari eroavat seuraavaksi. Anna käy jo terapiassa vaikka kaikki onkin hyvin kuulemma.
Erään naistenlehden toimittaja kertoi kerran, että on aika helppo huomata, keiden liitto rakoilee ja erouutinen julkaistaan muutaman kuukauden sisällä. Silloin kun pari alkaa kovasti selitellä ja vakuutella, miten hyvin heillä menee, niin ero on usein lähellä. Tuleeko kenellä mieleen tällaisia pareja?