Tapailemani miehen pakkomielle tai "fantasia" murtautua yöllä kirkkoon
On kirjoittanut minulle tästä jutusta kymmeniä kertoja ja puhunut. Hänellä siis on sellainen fantasia, että murtautuisi kanssani yöllä kirkkoon, joisimme kirkon viinit ja harrastaisimme penkillä s*ksiä ja äänet ja ähkiminen kaikuisivat kovana käytävällä.
Puhuu tästä ihan vakavaan sävyyn, ja melkein suuttui kun mainitsin ettei kuulosta ihan tosielämässä toteutettavalta asialta :D Miksi törmään aina tällaisiin tapauksiin, tavalla tai toisella...?
Kommentit (15)
Miesparka, väärälle henkilölle avautui intiimeimmistä ajatuksistaan.
Siis onko tuo miehelle puhtaasti fantasia ja suuttui siitä, että edes mainitsit toteuttamisen koska hän ei ole koskaan ajatellut todellakaan sitä toteuttaa, vai onko hänellä pakkomielle päästä toteuttamaan tuo käytännössäkin?
Jos on tarkoitus pitää pelkkänä fantasiana niin ei se sinänsä niin outoa ole, mutta jos kerran sinusta on vaivaannuttava puheenaihe niin voisit sanoa sille, ettei sinua mitenkään kiihota tuo kyseinen fantasia joten siitä on vähän vaivaannuttavaa kuulla usein.
Miksi juoda kirkon viinit, kun niissä ei enää ole alkoholia? Öylätti ei oikein käy pienenä suolaisena viinin kanssa...
Ja lopuksi tuikkaisi kirkon tuleen? Tapailetko Varg Vikernesiä?
Suuttuisin ja pitäisin pyhän paikan häpäisynä.
Öö.. Tuon pystyy aivan laillisestikin toteuttamaan. 1) etsikää Torista joku vanha puupenkki 2) ostakaa halpaa ja hirvittävän makuista viiniä 3) leipokaa ite öylätit 4) hävittäkää yli puolet ukon tavaroista jolloin huoneisto kaikuu.
Jostain verkkokaupasta voi ostaa varmasti täydentävää ''uskis'' kamaa
Hullu fiksaatio. Jätä se varttihullu hörhö!
No jopas, harvinaisen mielikuvituksellista.
Hei jos ei kiinnosta niin lähetä mies mulle!
Alan jo ompelemaan kaapuja ja väsäämään naamioita! 🤤
Mulla on ollut pikkutytöstä asti salainen unelma et pääsisin kesäyönä autioon kirkkoon soittamaan kirkon uruilla Whiter shade of pale. Olisin ehdottomasti mukana!
Kirkossa on kamerat, kannattaa muistaa. Yölliset toimesi voivat päätyä kaiken kansan katsottavaksi.
Kirkko on vain rakennus, ei siellä öisin vaella pyhiä henkiä. Saman voi toteuttaa vaikka ruotsin laivalla.
Tuollainen pakana kuuluu taljoihin roikkumaan ja ruoskittavaksi!
Esim. Turun Ruissalossa on metsäkirkko, kokeilkaa jotain tällaista? Vain luonto on ähkimisenne todistaja. Sitä paitsi joissain kirkoissa pääsee luvankin kanssa majoittumaan yöksi.
So? Monella on seksifantasioita, joiden he eivät kuitenkaan välittäisi tapahtuvan tosielämässä.