Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Muita tänään etäpäivää tekeviä? Mitä teet?

Vierailija
04.10.2019 |

Itse päätin pitää etäpäivän, kun ihme v-tutus ollu tämän viikon keskiviikosta lähtien.... Jospa tämä hieman helpottais tilannetta.

Tässä hidas aamu ollut ja nyt aloittelen hommia. Pari perukirjaa työn alla. Tiskit vois alta hoitaa pois ja jotain kotihommia töiden lomassa. Iltapäivällä käyn toimistolla pyörähtään, jotta saan postit ja postitukset hoidettua.

Useamminkin vois etäpäiviä pitää, mutta yleensä on tapaamisia toimistolla. Tänään onneksi ei.

F

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
04.10.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pari raporttia ja yksi koulutusmateriaali. Eilen sain kaiken spostisälän hoidettua niin voi keskittyä. Pyykkikone pyöri jo aamulla, eli voi keskittyä täihin rauhassa.

Vierailija
2/5 |
04.10.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aamupäivä mennyt sähköposteihin, joihin en eilen ehtinyt vastata, kun huoneen ovella oli koko ajan jono, olisi pitänyt vuoronumeroita jakaa. Pyykkikone pyörii, aloitan kohta ruokiksen ja vien koiran pissille. Iltapäivällä olisi edessä uuden järjestelmän harjoittelua testijärjestelmässä (olen siinä tukihenkilö). 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
04.10.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Katon telkkaria ja surffaan avllä

Vierailija
4/5 |
04.10.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ma ja pe etäpäiviä.

Juon nousukänniä pe ja lasken ihmisten palkkoja.

Ma juon taas darrabissejä ja lasken ihmisten palkkoja.

Toimii.

Aika rientää ja lystiä tää duuninteko.

Tsup!

Vierailija
5/5 |
04.10.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Näköjään vauvailen kiusaus keskustelussa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kaksi kuusi