Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko olemassa seksistä nauttivia naisia, jotka silti kieltäytyvät seksistä erinomaisen kumppanin kanssa?

Vierailija
28.09.2019 |

Mietin kaikkia niitä suhteita, joissa mies valittaa saavansa liian vähän seksiä ja joissa nainen taas ei halua yhtä usein.

Onko näissä suhteissa seksi oikeasti hyvää kummankin osapuolen mielestä? Mietin tätä koska omalla kohdallani syy hiipuneisiin seksihaluihini on ollut aina se, että seksi ei ole ollut tarpeeksi hyvää ja mies on lakannut kiihottamasta minua seksuaalisessa mielessä.

Pitäisikö naisten vain sanoa suoraan se, että haluaisivat hyvää seksiä mutta eivät jaksa nähdä vaivaa vain ”perusseksin” takia?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
28.09.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla seksi on ollut hyvää, mutta halut ovat kadonneet. Ei sytytä vaikka minkälainen hunksi tulisi kutkuttelemaan. N30

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kahdeksan kuusi