Löysin fleshlightin avomiehen kaapista
Tosiaan, kaappeja siivoilin ja kas kummaa, miehen ylähyllyllä oli kaalimadon paketti jossa jonkun pornotähden pillun muotoiseksi tehty fleshlight. Katselin netistä, niin satasen luokkaa hinnaltaan.
Miten itse reagoisitte? Jotenkin tää löytö sai mun veren kiehumaan, sillä mun mielestä parisuhteessa tällaisten hankkimisesta pitäisi puhua kumppanin kanssa. Aiemmin talvella juteltiin, että voitaisiin yhdessä tilata jotakin seksikaupasta seksiä piristämään ja tällöin kysyin, haluaisiko hänkin jotain lelua itselleen. Kielsi jyrkästi. Tilausta ei sitten koskaan tehty.
Nyt sitten mennyt ostamaan omine nokkineen tuollaisen (ja paketin kannessa päivämäärä kesäkuulle... 3 kuukautta siis ollut hänellä, eli ihan seurustelun aikana ostettu). Olo on jotenkin todella loukkaantunut ja ärsyyntynyt, että on flesun mennyt salaa hankkimaan, vieläpä satasen mennyt tuhlaamaan johonkin tekopilluun. Asiaa ei paranna yhtään se, että itse koen saavani kotona liian vähän seksiä ja olen käytännössä aina valmis, jos miestäni haluttaa. Mikään lahna en sängyn puolella myöskään ole ja tykkään kyllä kokeilla uusia juttuja. Meiltä löytyy ennestään vibraattori, josta kyllä kerroin täysin vapaasti miehelleni ja jota olemme käyttäneet minuun seksin aikana ja jota toisinaan käytän yksinkin.
Raivostuttaa jotenkin niin paljon ja tunnen oloni todella riittämättömäksi, etenkin kun tämä kaikki on tapahtunut selkäni takana. Melkein tekisi mieli itsekin tilata jokin jättidildo ja lopettaa normiseksin harrastaminen kokonaan, mitäköhän mieheni siihen tuumaisi. Minähän se kuitenkin meidänkin suhteessa olen se, joka ei seksiä saa riittävästi...
Kommentit (81)
Kenen pornotähden pillu siinä on ollut mallina?
Onko ulkonevat sisemmät häpyhuulet ja ap:lla viivapillu?
Suurin osa mallin mukaan muotoilluista Fleshlighteista kun on isojen häppäreiden ystäville :)
M46
Kenen pornotähden vulva siinä on ollut mallina?
Onko ulkonevat sisemmät häpyhuulet ja ap:lla viivapillu?
Suurin osa mallin mukaan muotoilluista Fleshlighteista kun on isojen häppäreiden ystäville :)
M46
Huoh taas näitä...koittakaa nyt naiset hyvät ymmärtää että vaikka antaisitte kuinka usein ja kuinka paljon erilaista seksiä se vaan ei pelkastään riitä miehelle. Miehesi luultavasti katsoo pornoa ja fantasioi samalla. Ei ole kertonut koska haluaa pitää nämä hetket itsellään. Tuntuuhan se aidommalta kun runkkaa flesuun kuin käteen. Näin on parempi kuvitella että panisi sitä pornonaista itse. Ja ei tämä ei tarkoita ettei sinusta tykkäisi. Haluaa välillä vaan muuta. Kestä se tai eroa.
Katri Sorsa ja miehensä ovat kunnostautuneet näiden käytössä. Ehkäpä Katrikin on viivapilluinen?!?
Anteeksi mutta miten tekopillua käytetään yhteisessä seksissä naisen kanssa?
Vierailija kirjoitti:
Anteeksi mutta miten tekopillua käytetään yhteisessä seksissä naisen kanssa?
Eikö mielikuvitus riitä? ;)
Vaikkapa vaihtelun vuoksi antaakin hoidon sillä sen sijaan että käyttäisi kättä tai suuta. Mies voi myös hoidella sillä itseään samalla kun nainen istuu kasvojen päällä (ihan samalla idealla kuin nainen voi tyydyttää itseään lelulla samalla kun ottaa mieheltä suihin). Tai sitten ihan vaan yhdessä masturboiden kumpikin omalla lelullaan. Minusta on ainakin kiva kokeilla miehelle erilaisia juttuja ja "ärsykkeitä".
Vierailija kirjoitti:
Anteeksi mutta miten tekopillua käytetään yhteisessä seksissä naisen kanssa?
Anteeksi mutta miten tekokullia käytetään yhteisessä seksissä miehen kanssa?
Anteeksi mutta miten tekoälyä käytetään kun oma ei riitä?
Valoja päälle hei. Antaisit sille miehellesi pillua eri asennoissa ja paikoissa. Välillä mausteeksi peppua ja suuhoitoa äläkä kitise täällä.
Jos sinulla on dildo niin miksi miehelläsi ei saisi olla välinettä omaan kivaan. Koeta narsisti katsoa peiliin ja herää tähän maailmaan.
Olet mustasukkainen muovinpalalle? Oikeasti?
Niin kyse voi olla ettei mies ole kehdannut sanoa hankkivansa fleshlightin, vai pitikö flaslight, suunnistukseen.... ja saikin väärän. Sentään vain yhden kirjaimen ero.
Onhan tuo aika perseestä jos mieheltä muutenkin saa liian vähän seksiä. Ja satanen yhteisistä rahoista epäreilua. Ymmärrän harmituksen. Mikset tilaisi itsekin satasella omia leluja ja laittaisit sitten sen paketin sinne miehen paketin viereen?😄 Esim. se Satisfyer pro, sitähän on paljon kehuttu. Ja sitten lisäksi jonkun filmitähden mukaan tehty tekokulli.
No harmittaahan se varmasti hävitä jollekin seksilelulle.
Hommaa siihen viereen kunnon tekodildo, musta poketähden mukaan tehty. Ja seuraavaks kun mies alkaa ehdotella niin sano että nyt ei pysty paikat on vielä niin kipeet kunnon dildotuksesta.
Kunnon dildo voittaa miehen mennen tullen ja saa määrätä tahdin ja keston itse.
Olipas siinä outo aloitus. Provo?
Vierailija kirjoitti:
Hommaa siihen viereen kunnon tekodildo, musta poketähden mukaan tehty. Ja seuraavaks kun mies alkaa ehdotella niin sano että nyt ei pysty paikat on vielä niin kipeet kunnon dildotuksesta.
Kunnon dildo voittaa miehen mennen tullen ja saa määrätä tahdin ja keston itse.
Joo, ja jos kumpikaan ei jaksa sekstailla, niin dildo ja flesu voi hoitaa homman keskenäänkin.
Itsellä on kans.vaimo joskus käyttänyt sitä minulle, mutta ei ilmeisesti kovin innostunut. Joskus kyllä muuten runkkaa kädellä. Itsellä kiinnostaa kun teki flehligtillä.
Vierailija kirjoitti:
Olipas siinä outo aloitus. Provo?
Joo, aika väsynyttä. Peniksen mittaaja on toki vieläkin puuduttavampi trolli.
Jos minä tekisin vastaavan löydön, olisin ihan innolla katsomassa mitä mies sillä tekee. Voisin myös auttaa jos apua tarvitaan! N37
Jos pystyt niin hillitse kiukkusi, kerro mitä löysit ja sano että sinua kiihottaisi käyttää sitä yhdessä... Ehkä miehesi ei ole vaan kehdannut myöntää haluavansa kokeilla moista ja pitää sitä jotenkin nolona. Ymmärrän kyllä että sinua suututtaa, mutta seksuaalisuus on tosi herkkä alue ja siihen liittyy paljon häpeää -sukupuoleen katsomatta. Parhaan palveluksen yhteiselle seksielämällenne teet suhtautumalla avoimen hyväksyvästi tilanteeseen ja koittamalla sitä kautta saada miestäkin avautumaan enemmän seksuaalisesti. Pimppi pois kaapista ja käyttöön.
P.S. Ostin miehelleni vastaavan, koska tiesin ettei se kehtaisi itse sellaista pyytää. Ei voita aitoa.