Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Onko kukaan muu huomannut, että oviksen aikaan

Vierailija
23.07.2008 |

seksi kiinnostaa enemmän ja lähes kaikki kaksilahkeiset kiinnostaa. Eilenkin pyöräilin namun raksamiehen ohi ja olisin voinut hypätä viereiseen ojaan sen kanssa, onneks mulla on kumminkin järki tallella ja moraali kun olen naimisissakin. Kai luonto on sen niin luonut,että juuri kun on otollisin aika niin tekee mieli jotta ihmiset lisääntyisivät ;-)

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
23.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

En ole lasten saamisen jälkeen käyttänyt hormonaalista ehkäisyä, ja nykyään on ovisaikaan ihan mahdottomat himot - välillä oikein eläimelliset ;-)



Jos nuorilla miehillä on aina tuollaista hormonisyistä, olen alkanut ymmärtää heitäkin paremmin..

Vierailija
2/3 |
23.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä on pari kertaa "unohtunut" ehkäisykin oviksen aikaan, kun ei ole malttanut, ja tietysti on tärpännyt, vaikkei olisi juuri silloin ollut niin väliä. Ja mua just oikeasti ärsyttää, että kaikki kaksilahkeiset kiinnostaa. Jotenkin eläimellistä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
23.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

jo olis valmis seksiin... tosi eläimellistä ja vähän järkyttävääkin mun mielestä.... selittäiskö tämä pettämisen eli sen miks joskus joku lankee?!

Ap