Titta ja nuori poikaystävä
https://www.is.fi/seksi-parisuhde/art-2000006141116.html
Tuosta Titasta näkee heti, että se on jäänyt jonnekin 15-vuotiaan tasolle.
Kommentit (9)
No olipas "nuori" poikaystävä. Ihan turha uutinen. Jos uutisessa sukupuolet ois toisinpäin, vanhempi mies ja nuorempi nainen, koko uutista ei olisi edes tehty. Täysin turha uutinen. Parempi uutinen olisi ollut jos joku 40-50v naikkonen seurustelisi semmosen 20-30 vuotiaan miekkosen kanssa.
"– En ole myöskään valmis olemaan pullantuoksuinen perheenäiti, vaan haluan nauttia elämästä täysillä. Monet ikäiseni elävät silmissäni varsin tylsää arkea, johon ehtii sitten viisikymppisenä. Elämä on vain kerran, Titta sanoo."
Viisikymppisenä on naiselle lähes poikkeuksetta liian myöhäistä saada enää lapsia.
Juu, luin otsikon eikä tarvinnut enempää lukea. Milloin tosiaan on tehty lehtijuttu kolmekypiisestä miehestä ja parikymppisestä tyttöystävästä?
Teini kakaran tasolle jäänyt aivovammainen titta.
Se on taas sama Oidipuskompleksia sairastava ääliö päässyt kesätöihin Iltikseen, kun koko lehti on täynnä TAAS Palopuron puumaa ja muita elämässäään epäonnistuneita surkimuksia?
Kaunis nainen ja ikäistään nuoremman näköinen, mikä tässä nyt on ongelma? Onko ap joku ennen aikojaan rupsahtaut ryhävalas kun noin kiukuttaa?
Viisaampi nainen kuitenkin kuin moni muu. Nauttii elämästään eikä jää asenteiden vangiksi.
Iltasanomat on idioottien lehti. Aivan kuin "toimittajaa" leikkisi joku naapurin pikkutyttö.