Mihin perustuu yhden homomiehen suosio, ideoita?
Eräs ihan rehellisesti sanottuna järjettömän ruma ja sairaalloisen ylipainoinen homomies liikkuu yksinomaan todella hyvännäköisten mallitasoisten nuorten miesten kanssa. Hän ei ole rikas, joten rahasta ei kyse. Ja hän on siis oikeasti todellakin lihava, semmoinen 175cm ja 200 kg. Ei mikään ”tanakka” enää. Lisäksi hänellä on ihan kummallinen punainen tukka, kirkkaanpunainen ja joskus jotain pinkkiä raitaa tai rastapuikelo sivulla. Kummallinen ilmestys. Miten hän saa näitä superkomeita nuoria miehiä?
Kommentit (5)
Mistä sä tiedät, paneeko se niitä poitsuja tai toisinpäin, jospa ovat kavereita? Tai oletko varma punkeron rahatilanteesta, jos sitä kuitenkin on?
Kuulostaa yhdeltä minunkin tietämältäni homomieheltä. Onko kenties ollut ennen muinoin BB-ohjelman kanssa tekemisissä..?
Jotain av-mammaa harmittaa ku ylilihava homokin saa paremman näköistä seuraa....?
Jospa se on hyvä suustansa, tiedät kyllä missä mielessä. Useille miehille pelkästään huiput suihinottotaidot ovat käänteen tekevä asia, eikä väliä miltä muuten näyttää.
1) raha
2) chemsex
3) hyvä sängyssä
Jos hän ei ole varsinaisesti varakas, niin jää nuo kaksi vaihtoehtoa. Pitää chemsex-bileitä ja saa aineet jostain edullisesti. Tai sit hän on vaan isomunainen ja hyvä n*ssimaan, isolla vehkeellä ja taidoilla pärjää homopiireissä hyvin