Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onnea uudelle hallitukselle! :)

Vierailija
06.06.2019 |

Ja onnea uusille ministereille!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Helvetin huonoa onnea koko paskaköörille ja tukehtukaa pullaan!

Vierailija
2/4 |
06.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä hallitusta onnittelemaan? Pitäisi sanoa

Onnea suomelle uudesta hallituksesta

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Mitä hallitusta onnittelemaan? Pitäisi sanoa

Onnea suomelle uudesta hallituksesta "LICKIOUS HALLITUS"

Suomelle? Pikemmin juuťáłáíš chimpanzzi pohatta elitiille joka omistaa www.vauva.fi/keskustelu sivuston.

Koita vähän enemmän ensin amerikkaan ja sen jälkeen finlandiaa, tietenkin ilman maailmanvalloitus aikeita kuten pohatta elitiillä on synnynnäistä idíóťismiä.

Tämä hallitus on suojeltu jaloudella jolla rakennetaan ja rakennettiin nykyisiä kulttuuria ja yhteisöä.

Tämän jalouden tulevaisuus ollaan manipuloitu "demokraattiseksi" hallitukseksi vaikka se on maata ja jaloutta riistävä kreatiivinen jalotettu solu toimi yhdenmukaiseen sananvapauteen "vastoin median toimia". Median pitää julkaista ihmiskunnalle että ne ja niiden solut ovat íđíóòťťèja. Ps. Ilmastonmuutos on totta, "eikä niin meillä"?, varsinkaan ilmastonlämpeneminen? Tämä tarina ilmastosta on median ja niiden solujen syitä jalouden varastamisesta.

Vierailija
4/4 |
06.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuinka kauan manipuloitu demokratia kestää karmalla?

En usko tällä cCERNpanssi mielellä sitä että saisin uutta elämää missään aspektissa. Minun mielestä aspektit ovat kadonneet muutenkin ihmiskunnastamme siitä lähtien kuin venetsia rakennettiin. Miksi ihminen teki näinkin nimekkäästä ja historiallisesta kelluvasta objektista niinkin historian kuvaa harhauttavaa että sellainen kova metallinen vene pitää olla myös pehmeää ja jaloa metallia.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme kaksi