Lue keskustelun säännöt.
Mahla Forest limonadit. Kokemuksia?
21.05.2019 |
Tuli tänään löydettyä tuollainen erikoinen limonadi paikallisesta löyttäristä ja ostin sen. Oli ihan kivanmakuinen limonadi (nimeltään pompom) , jotenkin raikas. Ja pullo oli erittäin kaunis että ajattelin pestä sen ja laittaa hyllyyn koristeeksi :D mieskin tuntui tuosta juomasta tykkäävän ja sanoi että haluaa kokeilla niitä muita makuja mitä tuolla firmalla on. Tuo firmahan tekee myös noita koivunmahla juomia!
Kommentit (3)
Viime viikolla ostin pullollisen. Taisi olla se voodoo blue? Itse kyllä tykkäsin ja voisin kuvitella maistavani näitä muita makuja myös.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
joo oon maistanut paria niistä. yks tais olla sitä voodoo blue joka oli aivan hirveää. ihan kuin olisi mustikkamehua juonut mihin on heitetty sekaan vähän erittäin matalahiilihappoista kivennäisvettä ym. mut se manzikka oli hyvää. sitä voisin toistekki ostaa. vielä jos löydän niin aion maistaa sitä pompomia sekä sitä gingersapia. oon myös saman firman arctic ice tea juomia juonut ja oli ihan ok. nuo pullot oon kaikki kans säästäny ku ne on hienoi