"Sohvalla me Hetan kanssa kyhnytämme toisiamme"
"Työt kaatoivat yhden parisuhteen, mutta samaa virhettä Antti Rinne ei enää halua tehdä: "Sohvalla me Hetan kanssa kyhnytämme toisiamme""
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/tyot-kaatoivat-yhden-parisuhteen-mu…
Tästäkö meille pääministeri?
Kommentit (6)
Hallis se kyhnyttää pitkin vaalipiiriä.
SDP:n pitäisi kahlita toi rinne huoneeseensa, tuntuu olevan jo niin varma voitostaan.
Ihan fiksustihan Antti ajattelee parisuhteesta. Ei sen tarvi aina olla jotain extremeä tuo parisuhteen hoitaminen. Uskallan veikata, että he kokivat Espanjassa sen verran extremeä että kyhnyttelevätkin mieluummin kotonaan.
Minulle on jäänyt mysteeriksi, että mikseivät lääkärit tajunneet antaa oikeaa antibioottia jo siellä Espanjassa? Tehdäänhän sielläkin kai labratestejä? Jos ei ala parantua niin pakkohan se on viimeistään neljäntenä päivänä vaihtaa antibiootteja.
Vierailija kirjoitti:
SDP:n pitäisi kahlita toi rinne huoneeseensa, tuntuu olevan jo niin varma voitostaan.
Tuskinpa kukaan on varma voitostaan tässä tilanteessa vaaleja. Edes Sininen tulevaisuus ei tiedä kuinka monta ääntä saa.
Tosi miellyttävän oloinen pariskunta olivat ainakin siinä Maria Veitolan ohjelmassa.
Jaiks. Jos joskus käyn heidän luonaan niin en ainakaan istu sohvalle.