Gugguu lippikset
Ne ihanat tupsulliset!
Tekisi mieli tilata sellainen minun pojalle kun hän on vielä niin pieni ettei ymmärrä tai välitä mitä on päällä 😀
Onko noi gugguut jotenkin "noloja"?
En tiedä miksi minulle on tullut tuon kaltaisiin merkkivaatteisiin jotenkin sellainen mielleyhtymä etten kehtaa käytyää niitä lapsellani?
Yksi huppari löytyy mutten ole sitäkään kehdannut lapsella pitää kuin pari kertaa 😅
Löysin sen kirppikseltä 7 eurolla ja oli ihan kuin uusi! Se on kivan näköinen keltainen huppari. Miksi tuommoinenkin asia nykyään nolottaa?
Kommentit (4)
Olen myös katsellut niitä mutten ole raaskinut tilata kun on aika arvokkaita.
Käytettynä olen katsellut niitä hattuja ja niistäkin pyydetään ihan järjettömiä summia ja näyttää tosi nyppyisiltä tai jotenkin nuhruisilta. Onko niin huonoa laatua vai vaan niin monella jo kiertänyt?
Tiedättekö kuinka helppoa on itse tehdä tupsuja? Tässäpä ohjeet.
Helppoa kuin heinän teko! Ja tupsun värinkin voi itse valita sen mukaan minkä värinen lippis lapsella jo on. Kun teet tupsut itse, et tule mainostaneeksi jotain ryöstöfirmaa jonka lippiksestä pitäisi maksaa 50e. Ja lippis tupsuineen on tällöin uniikki :D
No ei kai ne noloja ole.
Omilla lapsilla on muutama gugguun vaate ja myös muita merkkivaatteita mutta löytyy myös h&m ja prisman vaatteita. Osa uusina, osa kirpparilta.
Gugguun pipot on kevääksi ostettu.