Perheelliset, veikkauksia onko teillä tänä viikonloppuna seksiä (yhdyntää), alkoholinkäyttöä, urheilua
Kommentit (10)
Varmaan aamuseksiä molempina aamuina. Saunajuomat ja voishan tuota tänäänkin vähän maistella. Ei urheilua, en pidä siitä, mies varmaan katsoo töllöstä jos on jotain kisoja.
Seksiä ei kun teini on kotona, urheilua ei kun kumpikin toipilaina, viiniä 1 lasillinen miehelle - otin siitä huikan.
Seksiä ja alkoholia on, kun lapset menee huomenna yökylään. Urheilua, hmm.. miksi ei. Jos on hieno ilma niin voisi käydä myös lenkillä yhdessä.
Seksiä toivottavasti. Urheilua siten ettö itse liikun, en katso sitä teeveestä. Alkoholia tuskin otetaan.
Pantiin jo ja nyt on kuoharit kylmässä odottamassa korkkausta. Huomenna uimaan.
Seksiä on, mies tulee työreissusta ja mulla on hirvee tarve! Alkoholia saatan nauttia huomenna. Urheilu on ho*ojen hommaa,
Ei, ei ja ei. Puoliso ei ole kotona viikonloppuna, yksin lasten kanssa.
Alkoholia. Seksiä ei.
Molemmilla on illanviettoa eri paikoissa. Kumpikaan ei siis olla kotona.
Toivottavasti noita kaikkia. Mulla on saunasiideri ostettuna. Mies on varannut jo huomisaamun pitkää juoksulenkkiä varten. Jospa tämä tästä.