Naiset! Lähestyttekö koskaan miehiä baarissa?
Vai odotatteko aina, että mies lähestyy ensin? Jos lähestytte, niin saatteko usein pakkeja?
Kommentit (9)
En muista lähestyneeni vierasta miestä koskaan baarissa. Muualla kyllä olen ja olen saanut aika monet pakit.
Koskaan ei ole itse tarvinnut lähestyä. On riittänyt, että vilkaisee kohti ja hymyilee, niin on tultu juttelemaan. En ole kyllä juuri käynyt opiskeluaikojen jälkeen baarissa ja nyt olen jo 29 eikä baareissa pyöriminen enää kiinnosta.
Kyllä lähestyn.
Mä meen vaan juttelemaan, niitä näitä. En kerjää drinkkejä, en kikattele tai heiluttele hiuksiani, vaan meen höpisemään niitä näitä. Vielä ei oo pakkeja tullut ja ikää on melkein 40v.
- tosin voihan olla että he pitävät seuraa vanhalle rouvalle. Pitävät höpsähtäneenä tätinä :D
Kyl mä ainakin lähestyn, mut ensin kyllä tulee flirttailtua vähän kauempaa niin pakkienkin todennäköisyys vähenee. Ei pakeiltakaan aina välttyä voi, ei mulle kyllä koskaan ole käyny niin että joku olis sanonu että lähe nyt menee, mut kyllä se mies siitä liukenee johonkin jos sitä ei kiinnosta.
En käy enää baareissa ja silloin kuin (harvoin) kävin, en nähnyt ketään kiinnostavaa. Olisin kyllä muutenkin ollut liian ujo. Olisin ehkä myös pelännyt, että minun luullaan hakevan seksiseuraa vakavan suhteen sijaan, sillä olin pihalla etiketistä.
blahblah
En ikinä. Hävettäisi, jos mies olisikin varattu.
En käy baareissa. Mutta muuten olen lähestynyt miehiä. On tullut pakkeja.
Ai, pitäisikö tyrkyttää ja laittaa tissit tiskiin? Jotku naiset laittaa täysin vieraan miehen kädet kiinni rintoihinsa. Se on heidän lähestymistapansa. Joku nainen ostattaa miehillä juomia, joku taas yrittää pöydän jokaista miestä. Meitä on moneen lähtöön. Jos rohkeus ja röyhkeys riittää, niin vain mielikuvitus on rajana. Kokeile ihmeessä! Katso pelkkää ulkonäköä ja onnella kohdallesi saattaa sattua BINGO: kunnon psykopaatti. Kokeile ihmeessä, mitä menetät! P.S. Ei naisen tarvitse olla halpa tai antaa itsestään pöytäh---a kuvaa, vai tarvitseeko.