Huolisitteko miehen jolla on ollut pari thaityttöystävää ja on lomaillut monesti thaimaassa?
Siis jos mies olisi 35v ja ok näköinen mutta hieman karkaileva hiusraja.
Kommentit (37)
No mua on verrattu thaimaalaisee..en sinansa naa mtn erikoista jos tykkaa.enemman maki niist tykkaisin miehena ku suomalaisist:D
Jos mies on komea, niin saa olla vaikka pedofiilimurhaaja ja saa naista.
Ovatko ne thaityttöystävät parin viikon lomatyttöystäviä vai ovatko seurustelusuhteet olleet pitempiä?
Voi olla, että sellainen mies odottaa jotain, mihin suominainen ei veny... tai kiristy ;)
Riippuu vähän... Kyllä tuollainen useimmiten kielii jostain sellaisista asioista, joita en miehestä halua. Kuitenkin itsekin jonkin verran Thaimaassa olen matkustellut eikä asiat aina ole niin mustavalkoisia... Esimerkiksi tutustuin yhteen todella fiksuun saksalaiseen mieheen viime reissulla ja hän oli naimisissa todella fiksun thaimaalaisen naisen kanssa. Heillä siellä melko menestyvä ravintola ja nainen ei todellakaan ollut mikään alistuva lapatossu, vaan ahkera ja todella hyvää englantia puhuva ja asioista perillä oleva kunnollinen nainen.
Itse ihmettelisin että miksi kerran paremman makuun päässyt mies haluaisi suomalaisen naisen ottaa?
Juu, suosittelen vaan hyvin alkanutta matkailua.
Ei kiitos. Karkailevassa hiusrajassa ei ole mitään vikaa, mutta tuo thaikku-intoilu kuulostaa pahalta.
:-DDDD Tämä palstamiesten ajatuksenjuoksu on kyllä hauskaa. Thaityttöystävät ja pakeneva hiusraja samassa viestissä eli ilmeisesti jotenkin liittyvät toisiinsa!
Minun mieheni rakastaa Thaimaata. Matkustellut sielä (kuten muuallakin maailmalla) paljonkin ennen meidän tapaamistamme. Matkaseurana on ollut vaihtelevasti äiti tai edellinen vaimo. Thai tyttöystävää ei ole ollut, mutta useampiakin perheitä ystävinä. Kyllä, pystyn olemaan mieheni kanssa ja hän saa edelleen matkustella missä itse haluaa. En usko myöskään omien vanhempieni jahtaavan Taimaassa street meatia.
Tuollainen mies on syrjäytynyt ja äänestää persuja.
Meillä ei varmaan kiinnostukset oikein kohtaisi, en pidä rantalomailusta enkä Aasiasta, joten tuskin. Thaityttöystävä voi olla vaikka työkaveri, joten se yksistään ei ole epäilyttävää. Riippuu miehestä.
No en, ikä ja hiusraja kertoo jo tarpeeksi.
Vierailija kirjoitti:
Jos mies on komea, niin saa olla vaikka pedofiilimurhaaja ja saa naista.
Sellast se o.
Kerran "huolin" mutta enää tuskin samaa tekisin.
Mies oli ikänsä reissannut ja harrastanut naisia eri mantereilla. Reissuillaan hän oli ilmeisesti tottunut melkoisen päällekäyviin (maksullisiin) naisiin eikä mikään tavanomainen seksuaalinen kanssakäynti kiinnostanut kuin suhteen alussa ja sekin vain joten kuten.
Useamman vuoden elin lähes selibaatissa koska en kuulemma osannut tehdä tarpeeksi sytyttäviä aloitteita joiden teko siis oli pääasiallisesti minun vastuullani.
Hänen seksuaalinen käytöksensä sai minut muutenkin monelta osin miettimään että eipä taida olla tavallinen parisuhdeseksi kovin tuttua.
Jälkeenpäin ällöttää mutta suhteen aikana olin todella turhautunut kun mitkään temput ja taiat eivät tuntuneet riittävän.
Eikö teillä lesboilla muuta tekemistä ole?
Zinkkiz
Juu en. Mielikuva hänestä heti vastenmielinen.