Laura Huhtasaari viettää joulua taas ulkomailla - nyt Jerusalemissa
Jouluinen Suomi ja Joulukirkko ei kiinnosta. Miksi matkustaa miehen ja lasten kanssa Jerusalemiin ulkomaalaisten keskelle?
Kommentit (10)
No onko se ap:n joulusta jotenkin pois?
Viime joulun Laura vietti laskettelukeskuksessa jossain Sveitsin Alpeilla. Eiks se ole katolinen maa?
Ihana Laura.Mahtavaa että perussuomalaiset ovat kulttuurista kiinnostuneita maailmanmatkaajia eikä kalliossa urputtavia vihreitä ankeuttajia.
Vierailija kirjoitti:
Viime joulun Laura vietti laskettelukeskuksessa jossain Sveitsin Alpeilla. Eiks se ole katolinen maa?
Lauran sisko asuu Sveitsissä.
Laura Huhtasaari: ”Tarvitsemme nyt Trumpin kaltaista henkilöä, joka uskaltaa puhkaista kuplia”
https://www.seurakuntalainen.fi/uutiset/laura-huhtasaari-tarvitsemme-ny…
Kuinka monta dronea tarvitaan nostamaan Laura ilmaan?
Kuinka monta mollaajaa tarvitaan perussuomalaisten halveksuntaan? Mutta mitä isot edellä (eduskunta) sitä pienet perässä. Voi olla että kansa alkaa saada rollaajista ja ilvehtijöistä tarpeekseen. Israel ja Jerusalem ovat aivan verraton matkakohde ja ajankohta mitä sopivin.
Laura kirjoittaa inhottavasti ja vastenmielisesti lähimmäisistään ja lähtee itse Jerusalemiin hurskastelemaan. Täysin feikki koko nainen.
Minäkin oon ollut aikanaan 2 x Israelissa jouluna. Tosin en mennyt sinne joulun takia.
Otsikko kertoo kaiken aloittajasta kaiken.