Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Äänestäkää keskustaa!!! Suomi on niin pieni kunniaittamaton maa...

Vierailija
27.11.2018 |

Juha Sipilä on arvostetuin ihminen ulkopolitiikassa. Timo Soini Ulkoministerinä on pelle ja Sauli Niinistö maailman politiikassa.
Juha Sipilä on washingtonissa ja häntä kohdellaan kunniakkaasti toisin luin näitä venäjä putin trolleja. Kollegat ovat kateellisia eikä välitä opposition saharanlaivauloste tarinoista koska he ovat ilmeisesti sitä ulostetta. Krista Kiuru on id-iootti. Ei sen takia koska minä sanon, vaan sen takia koska hän ei hyväksy ihmiskuntaa sellaisena kuin se on ja hän ottaa vastaan id-iotismiä demokratian rahoittajilta jotka ovat metalli varkaita sekä perhepedoja id-iootteja. Krista Kiuru on CERN id-iootti.
EyeConCERN. I concern. Se ei ole Sipilän syytä että on aktiivimalli, se on ihmiskunnan syytä ja sanon näin koska kuningas monarkian ja sen verkostojen id-iootit saavat olla normaaleja kansalaisia tässä tekopyhässä id-iootissa maailmassa. Äänestämällä keskustaa voitte estää tämän id-iotismin syvenemistä. Krista Kiuru ollaan aivopesty ja hän manipuloi ihmisiä hylkämään sote:n.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
27.11.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Äänestäkää keskustaa kaikki lukihäiriöiset, salaliittoteoreetikot ja muuten pöhköt.

Vierailija
2/2 |
27.11.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Äänestäkää keskustaa kaikki lukihäiriöiset, salaliittoteoreetikot ja muuten pöhköt.

Hihi.... ihan sama!!! Kaikki äänestäkää keskustaa. Krista Kiuru myös.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kolme neljä