Viiva
Kommentit (25)
Ihanaa, onnea oikein paljon!
Olen niin jännännyt ja odottanut tätä! Nauti ja hehkuta ihan täysillä! :)
Onnea! Mä olen täällä odotellut jo kovasti koska tulet kertomaan hyvät uutiset ;)
Kiitos kovasti mukana jännittäneille ja anteeksi, kun annoin teidän odottaa niin kauan. En oikein uskaltanut aiemmin sanoa mitään. Tänään uskallan. Pakkohan se on, ei aina voi vain pelätä!
JEE!!!! ONNEA!!!! Noin ne viivat sitten päivä päivältä voimistui :)ONNEA !!!!
Upea uutinen teille! (Ja meille kaikille muillekin mukana jännittäneille :) ) Onnea miljoonasti <3
Onneksi olkoon! Ihana uutinen! :) Arvasinkin, että näin pian käy! Olen itse 10.viikolla raskaana ja mielenkiinnolla odotan tulevia juttujasi raskausajalta! (Ps. Kirjoitat tosi hauskasti, tekstejäsi on ilo lukea.)
Ihan huippua!!
Löysin blogisi jo silloin, kun tulit raskaaksi viime syksynä. Olin tuolloin omassa odotuksessani muutaman viikon sinua perässä, jonka vuoksi kokemuksesi pysäytti ja kosketti erityisen paljon. Melkein tuli siis itku, kun luin tämän postauksen! Ihan mieletöntä, kaiken kokemasi jälkeen!! :D
Ihania uutisia! <3
Saa välillä odotuttaakin ja pitää tiedot hetken (mutta vain hetken ;)) ihan vain itsellään, siinäkin on oma juttunsa, että vain sinä ja mies tiedätte jotain.
Sydämelliset onnittelut! Ihania uutisia! Löysin blogisi myös jo viime syksynä ja siitä asti seurannut kuulumisiasi :) Onnea vielä kerran!
Voi mahtavaa, onnea kovasti, arvasin että on hyviä uutisia kerrottavana!! Peukut pystyyn että kaikki menee hyvin. Ja mä en kestä kun liikutun joka kerta kun luen sun juttuja. Ilmeisesti raskaushormonit on jäänyt muhun asumaan, vaikka lapsi on jo kahdeksankuinen :P
Te ootte ihan mahottoman ihania, kiitos kaikille! Kerron ultrasuunnitelmista ja kaikesta muusta ensi viikolla. Nyt pitää vähän hengittää - melkoisesti huippaa päästä.
JEEEE!!!!! :D Onnea!!! Sanattomaksi vetää, kyllä! Mutta nyt jännityksellä jatkoa odottamaan!
Voi mahtavaa, mikä täällä odottikaan oman parin päivän nettitauon jälkeen! Onneksi olkoon!!! Kiva saada positiivisiakin uutisia tällä saralla, kun itsellä alkoi aamulla taas menkat :/
Muista nyt rauhoittua ja nauttia tästä, vaikka nythän se jännitys vasta alkaakin.
Nyt siis saan toivottaa: Kaikkea hyvää raskausaikaan! :)
Mahtavaa!!! :))
..ainoa huono puoli on se, että ei voi ottaa kuoharilasia suomen lätkäkullan kunniaksi, taikka lohtukänniä, jos hävitään sveduille...
Ihanaa! Onnea paljon sinulle sekä miehellesi!
Mahtavaa lukea tälläisiä uutisia!!! Onnea ja paljon tarrasukkia matkaan :D
Niinkuin Rouva X:lläkin täälläkin on täti ollut taas kylässä...mutta kyllä meillekkin aika vielä koittaa!!
niin hienoa!! mä niin tiesin tän! :D
meetkö varhaisultraan millon?(meinasitko mennä?) mä kävin aina 6+4 - 7+3 välissä niin ei tarvinu pelätä et menis liian aikasin.