Miksi evoluutio on luonut nuoret naiset varakkaille miehille riistaksi?
eilen kapakassa oli yksi ainoa kaunis nainen juttelin sen kanssa mutta sitten hän lähtikin lopulta kapakan sulkeuduttua kolmen ulkomaalaisen miehen eli omistajien ja pubin työntekiöiden kanssa jatkoille autoon
miksi näin? koska heillä oli massia ja valtaaa ja nuori nainen koki että hän on hyväksyttty kun mennee näiden ihmisten mukaan orjaksi
jos minulal olisi ollut rahaa huumeita ja valtaa olisi hän lähtenyt minun mukaani
Kommentit (6)
Evoluutiolla ei ole mitään suunnitelmaa. Se ei ole luonut mitään mitenkään parantaakseen tai jonkin syyn vuoksi, vaan tapahtuma itsessään on se evoluutio.
Muuten en ota aiheeseen kantaa, kun ei ole omassa viitekehyksessä tapahtuvia asioita nuo.
Miten onnistuit päässäsi yleistämään sen ettei yksi nainen halunnut sinua koskemaan evoluutiota?
Ei ole mitään evoluutiota - se on satu.
Keksitty satukirja kuin Ankkalinna hahmoineen.
Hullu uskoo moiseen sumutukseen ja epätieteelliseen huuhaaseen!
Vierailija kirjoitti:
Miten onnistuit päässäsi yleistämään sen ettei yksi nainen halunnut sinua koskemaan evoluutiota?
Kyllä sen nyt evoluutiosta on pakko johtua. Apssa ei ainakaan ole mitään vikaa.
sä et vaan osaa ap, ensin evoluuutio on luonut niin naisen aivot että 1) sanot naielle että "mitä sinun kaltaisesi missikaunotar tekee täällaisesssa paikassa?" 2) nainen ihastuu ja sitten tarjoat hänelle kallista shampanjaa tai muuta drinkkiää 3) evoluutio on kehittänyt naiselle vaistot että "ahaa nyt olen ihastuttava meen tämän miehen mukaan"
näin se menee
Nainen haluaa varmistaa, että hänen tulevaisuutensa ja jälkeläistensä tulevaisuus on turvattu. Se on dnassa. Viis siitä miten julma ja raaka mies on. Näin se biologia toteutuu.