Ajatus tyttöjen välisestä
Tykkään joskus katsoa tyttöjen välistä pornoa. Usein se johtaa masturboimiseen. Kiihottaa ajatella miltä tuntuu nuolla toista naista, ja saada hänet tärisemään nautinnosta. Masturboidessa kuvittelen kuitenkin olevani se jota nuollaan. Jos joskus kävisi niin, että saisin toisen naisen sänkyyni, en tiedä kummassa roolissa oikeasti haluaisin enemmän olla; se joka antaa, vai se joka saa.
Jos täälllä on muitakin, joita ajatus kiihottaa, niin kummin päin ajattelisitten itse olevan. Tietysti molemmin päin, mutta kumpi on se joka on se kiihottavampi ajatus?
Kommentit (6)
Kiihotun enemmän lesbopornosta kuin hetero/homopornosta. Isot pyöreät silikonitissit kiihottavat, sekä suuri lihaksikas takapuoli. Pillu ei niinkään kiinnosta, ei houkuta yhtään nuolla tai koskea toisen naisen pilluun. Tissejä voisin kosketella ja imeä, sekä läpsiä perseelle. Antaisin naisen nuolla minua mielummin.
Ajatuksen tasolla (todellisuus sitten erikseen) kiihottaa jos joku toinen nainen nuolisi minua antaumuksellisesti, intohimolla ja nautinnolla.
Tykkään katsoa lesbopornoa joskus, siinä kiihottanee se että voin samaistua. Jos ajattelen masturboidessani niin aina niin päin että nainen nuolee mua.
Käytännössä haluan seksiin miestä ja mies kiihottaa myös livenä visuaalisesti enemmän. Olen siis kokeillut ja nuollutkin naista, en tosin itse saanut suuseksiä tai muutakaan naiselta, oli aika passiivinen tapaus. En silti usko että sillä oli lopulta niin suurta merkitystä, totesin vain että ei tämä nyt paljon mitään fiiliksiä herätä, kiinnostusta ja kokeilunhalua kaiketi mulla oli lähinnä. Olen myös ollut ryhmäseksissä eikä se nainen minua kiinnostanut lopulta lainkaan.
Miehen kanssa pyörii sukat jalassa ja pipari kastuu usein jo siinä kohtaa kun tulee lähelle.
Haluaisin kokeilla seksiä naisen kanssa molemmin päin, vaikka enemmän itseä kiihottaa ajatus siitä että puristelen ja imen toisen naisen rintoja ja nuolen pillua. Harmi vain, kun olen pysyvässä parisuhteessa ja lasken (ja mieheni laskee myös) mahdolliset lesboilujutut pettämiseksi. En kai saa kokeilla koskaan. :(
Jos kävisi niin, että joku lesbo tai bi iskisi mut, niin voisin kyllä sormettaa naista (ja nauttia siitä), mutta jos mennään suuseksiin, niin kiihottavampi ajatus olisi olla se vastaanottaja.