Ukkomiehellä 2 profiilia facessa? :D
Tuli ilmoitus että hänen tiedot on päivitetty koska löytyy yhteystiedoistani. Emme ole kavereita fb:ssä. Joskus laittanut viestiä mutta ihan omalla profiililla. Tässä toisessa profiilissa ei kuvaa. Miksi 2 profiilia?
Kommentit (11)
Mä olen naimisissa oleva nainen ja mullakin on kaksi profiilia. Ihan vain siksi et olen unohtanut ensimmäisen profiilini salasanan.
Vierailija kirjoitti:
Olisiko mennyt tinderiin?
Niin sieltäkö ollaan Facebookissa?
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Olisiko mennyt tinderiin?
Niin sieltäkö ollaan Facebookissa?
Voi kirjautua facebook-profiililla. Mutta ei varatun kannata tietenkään sillä virallisella fb-profiililla kirjautua.
Hmmmm aivan hämmästyttävä mysteeri kyllä!
Toiseen profiiliin kalastellaan kaikki eteen osuvat muikkelit kaveriksi, toiseen lisätään perhekuvat. Tietysti.
Kertooko varatut dinderissä esim. Lapsistaan? Tuo nyt on aivan typerää.
Tinderissä näkyy vain nimi ja ikä. Voi hakea panoseuraa. Kyllä noita varattujen profiileja tinderissä piisaa. Eivät tietenkään ole omalla kuvallaan.
Munkin miehellä ja lähes kaikilla miehillä 2 profiilia. Oma ukko väittää ettei ole sellaista tehnyt eikä siitä mitään tietoa löydykään. Voikohan sitä hyödyntää johonkin vaikkei yhtään mitään tietoa?
Vanha profiili liian täynnä jonninjoutavaa sakkia, jota ei jaksa alkaa poistellakaan. Tai työ-/siviiliprofiiilit.
Kyllö nyt ollaan jännän äärellä