Syitä miksi en halua naisia tissit paljaana uimarannalle
No suurin syy on se että suurin osa naisista on kauniimpia kun jotain on tissien peittona. Että ihan esteettisyys tulee ensimmäisenä mieleen.
Sama pätee tosin miehiinkin.
Jos sitten aikuiset naiset notkuu rannoilla tissit paljaana niin miten perustellaan pikku tytöille että rannalle mennään uimapuvussa eikä ilman kaikkien epäterveiden tirkisteltäväksi.
Kommentit (14)
Miksi tissien tiirailu on epäterveellistä? Minusta päinvastoin, kiinnostus tisseihin on terveen merkki. Iästä ja sukupuolestakin riippumatta.
(。 ㅅ 。)
No naiset nyt ylipäätään luulee osa että ne on kauneimmillaan kun paljasta pintaa näkyy paljon. Se kyllä harvemmin on totuus.
Muslimiehet tykkää.
Sitten voi kotona vaatia omaa naista pistämään säkkiä ylle ettei Allah hermostu.
Minun puolestani kaikki voisivat olla rannalla alasti. Ollaanhan sitä saunassakin ilman vaatteita. Ei minun silmiäni loukkaa kenenkään alaston vartalo.
Tässähän on se vaara, että jos moinen hyväksytään niin myös me yli nelikymppiset kurtut esitellään riippareita ja selluliitteja
Nuorena 75B en olisi kehdannut. Ja nyt on niin isot tissit 85DD, että muut ei kehtais.
Nakurannat on hyvä keksintö. Kaikki pervot samaan paikkaan, niin me muut saadaan olla rauhassa.
Viime viikolla istuin junassa kun vastapäätä tuli istumaan ei enää niin nuori eikä niin hoikkakaan nainen hyvin lyhyessä hameessa. Mietin vain että miksi moinen valinta koska istuminen naisella näytti olevan suorastaan hankalaa. Helmaa piti nykiä koko ajan alemmas ja asentoakin vaihdella koska näytti olevan tukalaa. Ja paremman näköinen hän olisi ollut kyllä toisenlaisessa vaatteessa. Reidet ei enää parhaassa kunnossa joten..
Vierailija kirjoitti:
Muslimiehet tykkää.
Sitten voi kotona vaatia omaa naista pistämään säkkiä ylle ettei Allah hermostu.
Allah on paska.
Onhan se kiva avata eväskori ja alkaa mutusteleman eväitä kun toisella puolella istuu hikoileva kaljamahainen karju ja toisella puolella riippurintainen auringossa tirisevä kaksoislätty.
Pitäisikö ap mielestäsi sitten vaatia, että miehetkin laittavat bikinien yläosan rannalle? Miehillä on usein pahemmat riippurinnat kuin naisilla.
Se rajoittaa liikaa vapauttani katsella ympärille. Koen ahdistavaksi sen että kaikkialla on puolialastomia naisia. Varmasti nolostun myös erektioista, joita minulle tahtomatta tulee, kun näen seksikkään naisen rinnat paljaana. Ennemmin miehillekkin paidat päälle, jos sitä käytetään keppihevosena.
Joskus rannalla jäätelöjonossa oksettaa kun siinä edessä seisoo joku mies tissit paljaana. Voisi sen paidan laittaa päälle silloin mennään ruokaa ostamaan. Hikinen liha on jopa haisevaa.