Millainen mies ei suostu antamaan suuseksiä naiselle?
Kommentit (30)
Ei siinä mitään, jos ei itsekään sitten ehdota suihinottoa. Kuvottava tapaus, jos silti vaatii sitä itselleen.
Sellainen joka antaa sitä mielummin miehille.
Voi myös johtua siitä ettei nainen ikinä suostu ottamaan suihin koska hänen mielestään se alentaa naista
Vierailija kirjoitti:
Laiska, lihava, passattava reppana?
Multa löytyy kotoa tällainen ja se kyllä nuolee. Mutta niin minäkin myös. Siinä on se suurin syy.
Nuolisiko ap itse sillitynnyriä jossa on säilötty hiivaa ja johon olisi kustu? Peskää edes ne toosanne.
Antaisin joka päivä, mutta vaimo ei halua. Pitäisi kuulemma olla ainakin tuorekelmua, ettei tule suusta bakteereja. Nih. Nyt tiedätte.
Jospa olisikin t-paita tai muu erottamaan se. Ei todellakaan tee mieli suudella miestä, jonka suu on ollut ties missä.
Sellainen joka ei ole likinäköinen?
Jos on parrassa risuja, hyönteisiä tai satiaisia. Tai osa lounaasta.
Itse en aseksuaalina näe syytä sellaiseen, enkä todellakaan oleta itselleni sitä tehtävän, eikä se määrittele itseäni aikuisena eikä miehenä.
Aasiassa käyneet nuolevat kyllä, mutta heidän suunsa limakalvot ovat saastuneet.
Tyyppi, jolla usein huuliherpes tai ei osaa antaa, joten ei ole saanut hyvää palautetta suuseksin antamisesta tai aloittanut seksin myöhäisellä iällä.
Sellainen, joka on huono sängyssä.
Hyvä rakastaja osaa ja haluaa tyydyttää naisen juuri siten kuin tämä haluaa.
Vierailija kirjoitti:
Sellainen, joka on huono sängyssä.
Hyvä rakastaja osaa ja haluaa tyydyttää naisen juuri siten kuin tämä haluaa.
Entäpä miehen?
Meillä kyllä nainen tykkää ja vaatii hänen nuolemisestaan ja se helpottaa orgasmiin pääsemistä. Mutta kertaakaan hän ei itse ole ottanut suihin multa.
Itse päätinkin lopettaa sen takia suuseksin ja toisekseen reisille asti levinneet karvatkaan ei kiinnosta.
Laiska, lihava, passattava reppana?