Mies sanoi minua seksibimboksi baarissa- Syynä muka isot tissini
Olin parin kaverin kanssa eilen baarissa, kun joku mies tuli haukkumaan minua seksibimboksi. Kysyin sitten mieheltä, että mistä hän niin päättelee, niin mies vastasi, että " No yleensä isorintaisia naisia ei ole siunattu isolla älykkyysosamäärällä, mutta sun kavereilla on kivat terhakkaat tissit" Olin aivan hämmentynyt ja paniikissa. Itku tietysti tuli. Tuntuu todella pahalta, että joku tulee haukkumaan ihan tuntematonta ulkonäön vuoksi. Tuntui myös ikävältä, että kaverien rinnat on hyväksyttävät miesten silmissä, mutta minun omat eivät ole. Kaverit saivat myös seuraa, mutta minä en. Onko isot rinnat oikeasti este?
Kommentit (15)
En tiedä este, mutta onhan se vähän ikävää, jos jollain nuorella naisella on järjettömän kokoiset kaksoset. Keskikokoiset ovat hyvät tai sitten pienet.
Tässä voisi olla nyt niin, että mies oli turhautunut, ymmärsi, että olet hänen liigansa yläpuolella, eikä kännissä osannut purkaa tunteitaan muuten. Saattoi myös yrittää pelimiehenä. ns. hot cold pokaus tyyliä, mutta veti sut kyllä aivan liian kylmäksi.
Kyllä *permat heitän mieluummin isoille lolloille kuin ketun nenille.
Vierailija kirjoitti:
En tiedä este, mutta onhan se vähän ikävää, jos jollain nuorella naisella on järjettömän kokoiset kaksoset. Keskikokoiset ovat hyvät tai sitten pienet.
Mikä siitä tekee ikävää?
No tuo kertoi pelkästään sanojastaan. Ymmärrän että satutti mutta älä nyt ainakaan kuvittele että jotenkin yleisesti susta tolleen ajateltais. Tisseistä näkee äo:n? Paremminkin paljasti oman heikon älynsä. Taitaa mennä sekasin isoista tisseistä.
Nää on niin väsyneitä tissitrollauksia että ilmiannan aina välittömästi. Lopeta jo isotissihullu. Hanki ammattiapua.
Kuva olisi kiva. Voisi sitten analysoida tilannetta tarkemmin.
Isot tissit on ainakin mun ihannenaisen ominaisuus. Idiootti äijä, kun tuolla tavalla arvostelee tuntemattomia.
Tämä sama ap yehtailee isotissialoituksia jatkuvasti.
Oletko myös se sama ap, joka pelkää vievänsä häissä huomion morsiamelta tyrmäävällä ulkonäöllään?
Pistä tollaset toisesta korvasta ulos. Kauniit varmasti ovat, etkä sä mikään bimbo ole vaan ihana nainen. <3
M34
Tiedätkö mikä tässä on hauskinta?
Tuollaisia laukova mies saa kyllä baarista seuraa itseluottamuksensa ansiosta, kun taas se kohteliaaksi kotona koulittu mies, joka olisi vain ujosti ehkä kehunut rintojasi, menee valomerkin jälkeen takaisin yksinäiseen sänkyynsä kebab-aterian jämät rinnuksillaan.
Jos joku nyt ei vielä tiedä, rintojen kasvuun ja kokoon ei voi itse vaikuttaa. Sanoillakin ahdistelun syy on aina vain tekijässä. Tissimiehet on aivan alinta lajia. Ap älä välitä.
Itkuhan siinä tietenkin tuli, kun luin tämän pskan aloituksen.
Menin paniikkiin, itkin ja kakkasin housuuni kun huomasin, että ap. on taas tehtaillut surkean provon. MIKSIIIII????
0/5.Että ihan itketti. LOL