Että mua oksettaa ajatuskin että jotkut miehet panee toisiaan persereikään!
Kommentit (21)
aivan ihana leffa ja varmasti sun asenne muuttuu sen jälkeen
ja se on niin avoin ihminen, ja sen luontonen persoona ettei siitä voi olla pitämättä
varmaan moni " homovihaajakin" tykkää siitä kun eipä siitä päällepäin nää et on homo :)
Miksi sua vaan homot oksettaa? Entäs kaksi naista nuolemassa toistensa pilluja?
tai jos kuvittelet rumien ihmisten hässivän? tai jos ihraläskit hässii? ällöttääkö?
Mulla ei ole mitään homoja vastaan, mutta ihmetyttää se, että ne tykkää mielummin toisista karvaperseisistä ukoista kun kauniimpaa sukupuoltakin olis valittavana :)
Poison Ivy
Jokaisella on omat perversionsa. Joskus mietin jotain pariskuntaa esim. kaupan kassalla, että kyllä läski lätisee jos nuokin hässivät. Joskus naurettiin jotain haljun näköistä ukkoa, että tuskinpa tuokaan on koskaan pillua saanut ja eikös vaan joku lapsi huutanut sille " isi" . Että ei sitä päälleppäin voi koskaan tietää mitä kukakin tekee.
Että usein homoparienkin seksielämä on aika samantyyppistä kuin heteroilla, eli toinen on se vastaanottava osapuoli naisen tapaan. Eli tämä vastaanottava antaa kumppanilleen suuseksiä mutta ei pane persiiseen. Toinen sitten hoitelee nuo panopuuhat. Tässä mulla oli ollut kyllä aukko sivistyksessä, olin kuvitellut että (kaikki) paneskelee ristiin toisiaan.
ei se rakkaus aina kato sukupuolta, vaikee selittää
mut kattokaa ihmiset tää brokeback mountain kertoo kahesta homo miehestä jotka aluksi uskotteli jopa itelleen et on heteroita mut rakkaus voitti
eivät uskaltaneet antautua rakkaudelle ja elivät kulissi avioliitossa naisten kanssa ja kummallakaan ei ollut hyvä olla vaan ahistus oli suuri ja viiltävä kaipuu toisen luo 20 vuotta
sitä leffaa ei voi kattoo itkemättä erinlainen rakkaustarina
ajattelisin vaikka naapuripariskunnan seksielämää ja mietiskelisin, että mitä KAIKKEA ne puuhaavat sängyssä. Riippumatta siitä ovatko miehiä, naisia, vai sukupuoleltaan tunnistamattomia.
Ja se, että ajattelee vieraiden miesten (tai jonki tietyn miesryhmän) peräaukkoja on jotenkin.... sanoinkuvaamattoman... perverssiä.
Anna niiden panna jos hyvältä tuntuu...
Taitaa kumminkin kiinnostaa ajatus, kun kerran moisia mietit?
Siinä sitten mietin että minkähänlaista noidenkin ihmisten elämä on...ja tuli sitten mieleen.
ap
" Mulla ei ole mitään homoja vastaan, mutta ihmetyttää se, että ne tykkää mielummin toisista karvaperseisistä ukoista kun kauniimpaa sukupuoltakin olis valittavana"
No miksi sitten suurin osa naisistakin tykkää miehistä?
h t t p : / / w w w . u k k o . f i / p o j a t
:D :D :D
NIIIIIIN hyvä, ja NIIIIIIIIn karu!!! Huom! Äänet päälle, muuten menee koko juju!!!!
Ja huom! Ihan suomalainen sivusto kuten osoitteesta näkyy, joten ei viirus-vaaraa eikä muutakaan. (ei lasten silmille.)
Päinvastoin ajatus kahdesta miehestä nauttimassa toisistaan kiihottaa! Sen sijaan lesbot ällöttävät jostain syystä. Olen siis nainen, ja nautin kyllä suuseksistä, joten en oikein ymmärrä itseäni, miksi sitten lesbot ällöttävät? Mutta kahden bi-miehen kanssa jakaisin kyllä mielelläni sänkyni, homot minua sinne tuskin huolisivat ;-)
Toi UKKO oli hyvä! ;D *nauraa pissat housussa*
Varmaan aika monikin yhtälö ällöttäisi jos ryhtyisi miettimään.
ei ole enää mitään uutta nähtävää naisissa, joten ovat siirtyneet miehiin.
mua kiihottaa hirveesti ajattelu kahdesta miehestä yhdessä...
Ja ihan hetero oon...
miten se just toi peppupano tulee sulla homoista mieleen? mites ku mun mies panee mua peppuun ni oksettaako se ajatus sua? sehän ihan yleistä nykyisin myös heterosuhteissa. että uskon että sulla on muutenkin vähän seksuaalisia patoutumia.
Mitä ajattelemista siinä on?
Niinkun nyt muidenkaan seksielämässä...