Onko miehillä "se" mielessä aina kun menee bileisiin/yökerhoon?
Näin väittää pari kaveria. Eikö tosiaan nuoriakin miehiä kiinnosta ihan vaan mennä tuulettumaan ja tapaamaan uusia ihmisiä? Voihan hauskaa pitää ilman pyrkimystä yhdyntään.
N23
Kommentit (10)
Joo kyllä se on se että on ainakin mahis pillua saada se houkutus. Mahis riittää. Jos onnistuu se on plussaa.
Yks kamalin asia minkä kuulin varatun miehen suusta oli että lähetään kattomaan lihatiskin tarjonta ja tähän perään sanoi lukemattoman paljon aivan hirveän vulgaarisia alentavia asioita nuorista naisista. Varsinkin nuorista naisista.
Hänellä odotti kotona vaimo ja 2 lasta, häät oli ollut vain hetki sitten... oli surullista kuultavaa
Ei aina. Yleensä menen vain fiilistelemään. Ja hauskaa pidän nimenomaan aina ilman yhdyntää - se on totista hommaa se.
Niin kaikki maailman miehet ovat ihan 100% samanlaisia. NOT!
Sanoisin että ei kaikilla, itse menen baariin juomaan ja taka-ajatuksena vain vetää pää täyteen. Se on sitten jo jonkinlainen poikkeama tarinan kulkuun jos siihen jokin naikkonen mukaan liittyy, koska en itse oma aloitteisesti lähesty naisia.
On mullakin, ja oon nainen. Kotonakin voi tanssia.
On mielessä se. Eli siis kumppanin löytäminen.
Siis tarkoitin nimenomaan nuoria opiskelijapoikii.
Ap
Miehillä on hyvin harvoin mielessä muuta kuin se. Tämäkin palsta sen todistaa. Jos nuorella miehellä ei ole se mielessä, hän istuu kotona pelaamassa konsolipelejä.