Lue keskustelun säännöt.
Nainen uskaltautuisitko aloiteen tekemiseen seinäruusuna istumisen sijasta, jos...
22.05.2018 |
Uskaltautuisitko lähestyä minua baarissa ja tehdä aloitteen, jos paidassani lukisi "muhun saa koskee!"?
Kommentit (4)
Olen tehnyt aloitteita, lopputulokset yhtä huonoja kuin useimmilla miehillä. Pari kertaa mies on eri sanakääntein kertonut, etten ole tarpeeksi hyvännäköinen.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
En lähesty baarissa siinä mielessä ihmisiä mitä sinä tässä taidat hakea. Saatan jutella mutta tuolla tekstillä paita ei anna sellaista kuvaa että kiinnostaisi.
En tiedä. Ehkä, mutta toisaalta näkisin mielessäni kaikki ne tulevat koskijat enkä haluaisi "tuppautua" tai "tulla väliin". Moinen teksti saattaisi antaa minun makuun liian sosiaalisen/seurallisen vaikutelman. Mutta ei sinua varmaan haittaisikaan, jos joku kaltaiseni ei lähestyisi!
Jos sinulla on tuollainen paita, niin pistä päälle ja testaa miten käy.