Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kellään kokemusta Mangon verkkokaupasta (mango.com)?

Vierailija
22.05.2018 |

Tilasin sunnuntaina muutaman tuotteen Mangon verkkokaupasta ja valitsin toimitustavaksi toimituksen 48 tunnin sisällä. Paketteja toimitetaan vain arkipäivisin, joten tiesin, ettei sunnuntaina kuluneita tunteja laskettaisi vielä tuohon 48 tuntiin. En ole kuitenkaan ihan varma, mistä ajasta tuon laskeminen sitten aloitetaan, mutta joka tapauksessa oletin pakettini saapuvan viimeistään huomenna keskiviikkona. En ole kuitenkaan vielä saanut sähköpostia, joka kertoisi, että pakettini on lähetetty. Siksi en uskokaan saavani tilaustani ihan heti.

Haluaisinkin kuulla, millaisia kokemuksia teillä on kyseisestä verkkokaupasta? Onko toimitusajat esimerkiksi venyneet paljonkin? Menin äsken lukemaan trustpilotista mango.com:in arvosteluja, ja sieltä ei löytynyt ollenkaan hyvää palautetta. Kuvittelin sivuston olevan täysin luotettava, kun Mango on täällä Suomessakin ihan normaalisti toimiva vaateliike, mutta nyt joudun ilmeisesti jo jännittämään, tulenko saamaan tilaustani ollenkaan.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
22.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eikö kukaan täällä ole kyseisestä paikasta mitään tilannut? Nyt ehkä toivon, etten olisi itsekään niin tehnyt. 

ap

Vierailija
2/2 |
22.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meinasin kerran, mut sit se oli saanu niin paljon negaa palautetta, että skippasin. Outoa, jos oikeasti niin huono, kun on kuitenkin iso lafka.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kahdeksan kolme