Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Risti naisen kaulassa on ilkeyden merkki

Vierailija
15.05.2018 |

Olen huomannut, että kaikista ilkeimmillä naisilla on ristiriipus kaulassa. Se yhdistää empatiakyvyttömiä itsekeskeisiä naisia. Tekouskovaisia.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
15.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jahas kerrotko minkälaiseen otantaan perustuu tämä yleistyksesi?

Vierailija
2/4 |
15.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lukuisia keskusteluohjelmia katsoneena ja lukuisiin keskustelutilaisuuksiin osallistuneena olen tullut tuohon johtopäätökseen. Kaikista mukavimpia naisia ovat ne joilla ei ole ristiä kaulassa. ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
15.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä oon huomannut, että kaikkein ilkeimmillä on yleensä vihreät silmät. Aina kun näen vihreäsilmäisen ilkeilijän, vahvistun tästä käsityksestä. En kiinnitä huomiota ihmisiin, jotka ovat joko vain ilkeitä, vain vihreäsilmäisiä tai eivät kumpaakaan.

Vierailija
4/4 |
15.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ajattelin ihan samaa kun näin ristin kosken Kaulassa, samoin epärehellinen ja yhtä kylmältä ihmiseltä vaikuttava Huhtasaari.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi neljä yhdeksän