Missä kohtaa kyllästyit mieheesi
Kommentit (5)
Siinä kohtaa kun mies alkoi käyttämään enemmän aikaa runkkaamiseen kuin vaimon kanssa rakasteluun.
Sinänsä ei ole kiellettyä mutta jos on toiselta pois niin vituttaahan se. Vielä kun siitä valehdellaan tänäkin päivänä. Joka vuosi kun asiasta keskustellaan vannoo ettei keräile kuvia ja runkkaile mutta niin vaan pahimmillaan joka toinen päivä tekee, nytkin työmatkalla varmaan joka yö. Ja minä kärvistelen kunnon seksin puutteessa.
Kyllä, kaipaan läheisyyttä ja kunnollista intohimoista seksiä! Koko ajan:(
Siinä vaiheessa kun 3 vuotta yritin puhua miehen kanssa siitä miltä toistuva seksuaalinen torjunta tuntuu. En tosin käynyt vieraissa, mutta lopulta uhkasin käydä, olin myös koko ajan vittuuntunut.
Lapsien aikuistuttua ja muutettua kotoa mies keskittyi entistä enemmän harrastuksiinsa (moottoripyöräily, anpuminen etc), ja tajusin, että vanhenisin itsekkään ja läheisyyttä tarvitsemattoman miehen kanssa kämppiksinä. Lähdin.
En ole vielä 18 vuodessa kyllästynyt. Enkä ole halunnut vierastakaan. Ajatuskin tuntuu ällöltä.