Andre vei blogi, mitä tuolle tytölle kuuluu?
http://andrevei.blogspot.fi/2015/12/erilainen-joulukuu.html#comment-form
Blogi loppui kuin seinään.
Kommentit (7)
Siellähän kommenteissa lukee, että hän menehtyi :(
Muistin väärin. Olikin täällä keskustelussa, jossa hänen isänsä kertoi tyttärensä menehtyneen
"Hei tyttäreni blogin seuraajat. Jonna nukkui pois uudenvuodenaattona. T. Jonnan isä"
https://www.vauva.fi/keskustelu/2483476/andre_vei_bloggaaja_kuollut?pag…
Kiitos kun valaisit asiaa, luin blogia ja jotenkin jäi olo ettei tilanne olisi niin paha, siksi kyselin.
Tämän tytön poismeno kosketti aikanaan todella paljon ja vieläkin se mietityttää. Hän oli kuitenkin niin elämännälkäinen, eikä kirjoituksissaan ikinä antanut periksi.
Vielä tätä blogia muistelee joku muukin? Itsellä vielä tulee toisinaan käytyä Jonnan Instagramissa ja blogissakin. Vaikea uskoa, että tästä tulee jo viisi vuotta.
Täällä yksi joka edelleen aika ajoin muistelee Jonnaa, lukee blogia ja käy katselemassa Instasta kuvia. Äsken taas nousi mieleen ja selailin blogia. Kyyneleet vierii poskille joka kerta lukiessa ja muistellessa.
kun toi voideltu anaaliseksi on jo niin tavanomaista niin tuumattiin yhdessä mieheni kanssa että sitähän voisi kokeilla myös kuivana.onko mitään erityistä mitä pitäs huomioida jos kuiviltaan meinataan sekstata anaaliin.no ei tietenkäään ihan kuivana, ukkoni saa luvan pikkusen kostuttaa mulkkuaan pillussani mutta kuitenkin ilman glidejä anaaliin saa luvan työntyä.