Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Siis mulla on kuppikoko d70 ja ihan oikeasti pienet tissit!!!

Vierailija
18.04.2006 |

siis en ymmärrä vouhotusta!!! liivien merkki change (funky ladysta) ja pienet rinnat on, olen urheilullinen. siis kun on pieni ympärysmitta niin eihän kuppikaan ole iso.



jos näkisitte mut kadulla niin sanoisitte että ennemmin pienet kuin keskikokoiset rinnat.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
18.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mulla E75, ja tissit ovat myös ihan normaalit. Kukaan ei kiinnitä kokoon huomiota.

Vierailija
2/3 |
18.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

miksi D70 ja A85 on sama??



lisäksi mulla käy hyvin liivit c75



ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eli siis vaikka 100D on isompi se varsinainen rinta kuin 70G. Siksi, jos on vaikka laihtunut/lihonut alamitastaan, ei voi automaattisesti vain ottaa pelkkää pienempää/suurempaa alamittaa, vaan kuppi on myös mitattava uusiksi.



Tallinnassa yksi aika päällekäyvä myyjä yritti väen väkisin myydä minulle liivejä. Sanoin, ettei hänen kaupastaan löydy oikeaa kokoa minulle (80H). Puki sitten vaatteideni päälle 105C ja kyllähän se siis rinnat mahtui niihin kuppeihin, mutta alamitta oli sitten niin väljä, että sinne olisi mahtunut reppu väliin... ;)



2

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yhdeksän kuusi