pettymys treffeillä
Kuinkakohan moni nainen esim pettynyt kun sopinut treffit nettitutun kanssa ja paikalle mennessä siellä on epämiellyttävä ilmestys?omalla kohdalla lihava kaljuuntuva äijä joka väitti melko varmasti olevansa nuorempi mitä on..huoh..
Kommentit (4)
Vierailija kirjoitti:
Niitä sattuu. Minkä ikåiseksi väitti ja mitä oli?
Oman ikäisekseni väitti itseään, elikkä 30 ja iso ukon rohjake millä iso vatsa ja hiusraja karannut.naama sen verran lihomisen myötä turvonnut ettei millään voinu olla samanikäinen.
Joskus joku valehtelee itsensä nuoremmaksi ja joskus joku on vaan niin vanhan näköinen. Kasvottomat nettimiehet on usein aika kamalia.
Mä mailailin kerran yhden naisen kanssa, sanoi olevansa "vähän" mua vanhempi, olin 42 v. Pyysi treffeille ja sanoin, että lähetä kuva ensin. Mummeli oli 69 v. ,jäi kyllä ne väliin.
Niitä sattuu. Minkä ikåiseksi väitti ja mitä oli?