Missä vaiheessa tapailua teillä on tapana aloittaa peppuseksi?
Se on normisettiä selvästi hevimpää joten itse en mielelläni tee sitä ensimmäisellä kerralla uuden miehen kanssa. Miten muilla?
Kommentit (16)
Vain parisuhteessa. Sama pätee suujuttuihin.
sitten kun ruumiinperäaukko on kunnolla puhdistettu ja öljytty
enmsimmäisellä kerralla vain suoraan sisään ilamn sen mkummniapai seremonioita
Ei missään vaiheessa. Ovi on keksitty jos ne hommat kiinnostavat, etsikööt toisen joka sopii paremmin.
Kyllä siinä saa olla jo tunteet pelissä aika vahvasti. Ei kiinnosta perseseksi kuin läheisen ihmisen kanssa.
Jos ei ensitapaamisella peppua irtoa, niin se on sitten siinä.
Vähän riippuen naisen luonteesta niin ehkä siinä 10.treffeillä voin varovaisesti kysyä että onko koskaan kokeillut peppuseksiä ja mitä on siitä mieltä ja kysyn sopisiko kokeilla. Viimeksi nainen ainakin suostui kokeilemaan, siitä sai pisteet.
Ensin tutustutaan kunnolla, sanotaan etunimet ja silleen.
Vierailija kirjoitti:
Jos ei ensitapaamisella peppua irtoa, niin se on sitten siinä.
kannattaa seutustella spitaalisen kanssa, niin varmana irtoo persettä
saa nähdä, nyt on sekstailtu saman naisen kanssa reilu 25v eikä vielä ole tullut tuo mieleen
Vaihtelee kun jotain yhden yön juttuakin on ehtinyt painaa kakkoseen. Seurustellessa meni useampi vuosi ja vähän sattumalta tuli puheeksi. Nainen meni ihan punaiseksi kun sai sanottua että haluaisi kokeilla. Varovasti ja paljon liukkaria niin mahtuihan se sinne. Oletan että ainakin vähän tykkäsi kun halusi toisinaan uudestaan.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Jos ei ensitapaamisella peppua irtoa, niin se on sitten siinä.
kannattaa seutustella spitaalisen kanssa, niin varmana irtoo persettä
:D:D:D Ihan helvetin hyvä heitto.
kirjoitin aiemmin että 3. seksikerralla olisi hyvä aloittaa. Viimeistään 5.kerralla tai tapailua ei kannata jatkaa. Ja kommentti poistettiin..
Ei ole vielä tullut sellaista vaihetta. Exit only.