Olen syönyt tänään ihan järkyttävän läskisti
Aamupalaksi voisarven ja Redbullin, välipalaksi hampurilaisen ja karkkia. Nyt on uunissa HK:n sininen juustolla ja ranskalaiset. Miten joku pystyy syömään päivittäin tällä tavalla? Ei taida mikään salaatti enää pelastaa tätä päivää.
Kommentit (6)
Vierailija kirjoitti:
En tunne morkkista vaikka joskus meneekin läskiksi. Seuraavana päivänä sitten taas ryhdistäydyn ja kulutan kaloreita kuntoilemalla. Elämässä täytyy välillä vetää vähän läskiksi.
Kiitos.
Ap
Mä kans. Makaronilaatikkoo x2, kolme näkkäriä sentin voilla ja kaks lautasellista mustikkarahkaa. Oon tipattomalla, siitä se johtuu..
Itselläni oli maanantaina "läskipäivä" nakkeja ja muussia, lämppäreitä, mustikkapiirakkaa, sipsejä... Loppu viikkon olenkin syönyt terveellisesti ja ei edes tee mieli mitään epäterveellistä, kun maanantaina tuli liikaa herkuteltua :D
Olisin halunnut syödä tänään läskisti. Nyt uunissa maa-artisokkasipsejä.
Mä söin kanssa läskisti. Nyt on ihan kauhea turvotus... mahtaa tulla kiva yö peittojen lepattaessa katonrajassa...
En tunne morkkista vaikka joskus meneekin läskiksi. Seuraavana päivänä sitten taas ryhdistäydyn ja kulutan kaloreita kuntoilemalla. Elämässä täytyy välillä vetää vähän läskiksi.