Ajavatko miehenne alapään karvojaan?
Täällä kun käy kova keskustelu omista alapään karvoista/karvattomuudesta niin attelin kysästä tämmösta. Eli siistikö miehesi karvoitustaan?
Minun mieheni lyhentää karvojaan ja välillä ajaa kiveksiet ja ympäristön paljaaksi.
Kommentit (12)
siten vielä sinkkuna että sellanen alko ilmeisesti yleistyy myös miesten parissa mutta musta se näyttää kauheelta. Ite kyllä oon posliini....että ehkä mulla on vähän hassu mielipide. Jos mäkin ni miks ei sit toinen...
mutta ehkäpä hän ei nyt halua suuseksiä..:)
tai sitten se on " kun et säkään niin en mäkään" . en siis ole itsekkään ajellut karvojani, kun on toi maha tiellä..
ja eipä silti, ei sitä seksiä edes niin usein nykyään ole, että kannattaisi alkaa ajelemaan..kattoo sitten synnytyksen jälkeen..
Olen ilmeisesti todella vanha tai ollut liian kauan naimisissa, mutta luulin, että kysymys oli vitsi. Ei tietenkään aja! Itse ajan kainalot ja säärikarvat (kesäisin) sekä siistin hiukan bikinirajaa, niin ettei pursuile.
Vahaa sekä alapään, että kainalot ja myöskin säärikarvat. Trimmaa nenäkarvat ja nyppii kulmakarvat. Käsivarsikarvat ja rintakarvat antaa rehottaa :)
Ja kyllä mä tykkäänkin, kun hän pitää karvoistaan huolta :)
pallit ajelee ja siistii ympäristön. Kaunista katseltavaa =))
siis sellaiseen aikuiseen oloon, jossa ei tarvitse teeskennellä olevansa lapsukainen.
ajellut pallit, hyi htto, jätetään hmoille ja pornoelokuvien oriille tällaiset pelleilyt.
Mun ex-mies ajo aina välillä kaikki pois......kivempi ottaa suihinkin ku ei oo karvat suussa, hyi!
Ap:n mies on 43-vuotias ja ajelee karvansa ihan oman nautintonsa vuoksi. Tuntuu suuseksi mukavammalta. Ja on se minunkin mielestäni huomattavasti mukavampaa ;)
kainaloistaan! Meitä on katsokaas ihmisiä erilaisia.
koska mun mielestä karvat on yksi olennainen osa miehen eroottisuutta. Mun mies joskus harventaa kainalokarvojaan (ei minun luvallani...), koska tykkää, että hiki haisee silloin vähemmän. MUTTA, jos menisi jätkä koskemaankaan häpykarvoihinsa, niin meille tulisi seksilakko! Kamala ja naurettava ajatuskin. :p
Kaikki pois kerran kuukaudessa.
Nyt mies on ruvennut ajelemaan myös rinnan ja selän paljaaksi kerran kuukaudessa. Karvat kuulema hiostaa.