Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Deittisivulla kävijät. Vaikuttaako teillä mieliala miten kirjoitteluun?

Vierailija
24.09.2017 |

Itse väsyneenä tai ärtyneenä huomaan että en halua edes kirjoittaa siellä silloin kenellekään tai edes miettiä mitään treffejä. Onko hassua siis jos vaikka luen jonkun viestin ja vastaan vaikka seuraavana päivänä?
Vai onko vaan parempi pysyä väsyneenä pois?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
25.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä huomaan ihan saman, fiilis vaikuttaa paljonkin. Toisaalta jos on se "ei nyt" -mieliala päällä niin en edes mene deittisivustolle sinä päivänä. Jos menen, niin vastaan myös. Eihän niitä ihmisiä vielä nettijutustelun pohjalta tunne, joten eivät ole sillä tavalla tärkeitä että harmittaisi jos joku lopettaisi viestittelyn. Koko deittihommassa kannattaa siinä mielessä olla rennolla asenteella että ihmisiä tulee ja menee.

Vierailija
2/3 |
25.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jep, ja jos noita fiiliksiä alkaa tulla enemmän, pidän vain taukoa deittailusta. On helppo palaa loppuun niin, että kukaan ei enää kiinnosta.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
25.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä sen huomaa ihan täällä palstallakin hihhuroidessa. Itselläni etenkin väsyneenä saattaa tulla tylyäkin kommenttia, vaikka en ilkeä ihminen olekaan. Ikävä tietenkin, jos iloisella ja avoimella päällä sattuu kohdalle sellainen vastaava ärtynyt mamma.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän yhdeksän