Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Apua pyydän runoon liittyen naimisiin menoon!!

07.09.2017 |

Eli olemme olleet 10 v yhdessä mieheni kanssa, ja nyt siis juuri nyt meille tuli vasta se hetki, että tahdomme naimisiin yhdessä ei siksi, koska se vaan kuuluu olla näin. Saimme 2 vuotta sitten pienen pojan jonka johdosta rakkautemme toisiaan kohtaan roihahti entistäkin enemmän, Joten! muistatteko /tiedättekö mitään runoa kahdestaan naimisiin menosta minkä voisi laittaa korttiin, ja me ei olla menossa naimisiin mitenkään erityisemmin SALAA, vaan me halutaan tehdä tämä kahdestaan ja tulevaan korttiin missä ilmoitettaisiin meidän naimisiin menosta niin siihen laitetaan kutsu yhteiselle illalliselle lähi suvulle! KIITOS JOS AUTAT!!

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
07.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miksi pitää olla joku runo? Eikö vain voi todeta, että meidät on vihitty x.x.xxxx, tervetuloa juhlimaan kanssamme illalliselle silloin ja tällöin johonkin paikkaan?

2/2 |
07.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

ihan omaksi iloksi myös, koska ei tehdä mitään suurta niin olisi kiva ilmoittaa se runon muodossa, minusta on kivempi saada kutsu kirjeitse pienen runon muodossa, kuin esim. tekstarilla et mentiin naimisiin moro.

kuitenkin näitä juhlistetaan pienissä muodoin ja meille tämä nyt vaan on suuri juttu ja varsinkin lähipiirille.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kahdeksan seitsemän