Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kesäkiima, jota vaimo ei voi tyydyttää

M57
07.06.2017 |

Se alkaa taas oleen se aika vuodesta, kun kadut täyttyvät toinen toistaan pienemmissä vaatteissa kulkevista nuorista naisista. Etumus pullottaen saa kulkea kaupungilla. Koko ajan kauhee panetus päällä ja ei se oma vaimo sitä pysty tyydyttämään, kun nuorta ja tiukkaa tekee mieli! Mitähän nuoret tytöt sanoisivat, jos tällainen hyvin säilynyt ja charmantti vanhempi hopeakettu heitä lähestyisi? Uskaltaisivatkohan lähteä matkaan vai esittäisivätköhän välinpitämätöntä, vaikka sukat pyörivätkin jaloissa?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
07.06.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mutsis on charmantti

Vierailija
2/3 |
08.06.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ainakin minä poikamiehenä tykkään seivästää sellasia 16-20 -kesäsiä tiukkoja minihameisia tytsyjä. Monesti niin käy kun itsevarmasti menee vaan jutulle!

(hyvin säilynyt) M61

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
08.06.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Näinhän se on! Aurinkoisina päivinä kun kävelee keskustan halki töistä kotiin niin aina on heti kotiin tullessa pakko käydä heittämässä varvit mielikuville! Usein myös tilaisuuden tullen kävelen tyttöjen perässä ja salaa kuvaan heitä kännykällä ;) Vaimokin ihmettelee miten näin kesäisin menen aina suoraan töistä vessaan!

Mieleni kanssa tekisi mennä jutulle jos onnistaisi, mutta toistaiseksi en ole saanut aikaiseksi! Ehkä tänä kesänä rohkaisen itseni ja tartun tuumasta toimeen!

M47

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kaksi viisi