Mitä ajattelet miehestä, joka katsoo ensin rintojasi ja iskee sen jälkeen sinulle silmää?
Kommentit (22)
En ole tavannut. Mutta yhdelle tuttavanaiselleni niitä tulee kuulemma joka päivä vastaan. Vaikka melko mitättömän näköisestä naisesta onkin kyse. Ehkä hän on vaan niin hyvä.
Vierailija kirjoitti:
Urpo, vältä.
Okei, vältän. Kiitti vinkistä.
Ajatelen että tuossa mies joka ei saa.
Ajattelen, että siinäpä on ällöttävä limanuljaska. Jos törmään mieheen myöhemmin, vaihdan vaikka kadun toiselle puolelle heti kun huomaan miehen.
Ensiksi käy mielessä paljonko saan tollolta rahaan kynittyä yleensä saan 500-1000 € tunnilta.
Katson hänen haaroihinsa, lasken silmälasejani seksikkäästi alemmas, mutristan suutani ja päästän "tsot, tsot" äännähdyksen, jonka jälkeen käännyn kannoillani ja kävelen uhmakkaasti muodokasta peppuani heilutellen pois hänen näköpiiristään.
Oikean käteni sormet murtuivat, kun mottasin edellistä vilkuilijaa.
Paranevat hitaasti.
Tuijotan sitä haaroihin ja totean että "toi on varmaan yhtä harmaa ja ryppynen ku sun naamasi, en rupee" ja kävelen pois.
Jos on yö/ilta tai ei näy muita ihmisiä, niin etsin taskussani olevaa haarukkaa ja mietin, miten pääsen pakoon. Jos on päivä niin oksennan vähän suuhuni ja kiitän luojaa, ettei omassa lähipiirissä ole tollasia ahdistelijoita.
Ajattelisin että kärsii jostakin kehitysvammasta/hieman jälkeenjäänyt.
Ajattelen varmaan että siinäpä kiva potentiaalinen seksirikollinen.
tavallinen nuori pojankloppi tässä maailmassa. ehkä mietin pukeudunko liian paljastavasti tai jotain, tuskin. yleensä miehet kuuntelevat keskittyneesti mitä puhun heidän kanssaan, ettei ole tullut tissipoikiin edes törmättyä. my bad
Aattelisin että jälkeenjäänyt miesparka. Ja että toivottavasti se menis pian jonnekin muualle
Vierailija kirjoitti:
tavallinen nuori pojankloppi tässä maailmassa. ehkä mietin pukeudunko liian paljastavasti tai jotain, tuskin. yleensä miehet kuuntelevat keskittyneesti mitä puhun heidän kanssaan, ettei ole tullut tissipoikiin edes törmättyä. my bad
Toivottavasti et ole äiti jos seksuaalinen ahdistelu on mielestäsi "tavallisen nuoren pojanklopin" juttu. Oma poikani onneksi pitää tuollaista lähinnä säälittävänä ja junttina.
Ei kai tuota nuoret miehet tee vaan sedät.
Toivon, että hänen valvojansa on lähellä. Rinnastan tuolla tavalla käyttäytyvän kehitysvammaiseen, joka ei hallitse impulssejaan.
selvästi on maitohapolla...