Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mun tyttö on surkee lukiossa

Vierailija
22.03.2017 |

Isosisko sano kun se pääs sinne että mitä vittua sä siellä oikeesti teet?? Se nauro lattialla ihan kippurassa ja mua nauratti kanssa ihan älyttömästi. Oikeesti mä en tajua tätä!!?? Minkä takia nää opot ja selaset ohjaa ihan väärin!!! No oma ongelmansa mut koht se lopettaa sen mä vaan niiin tiiän tän

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
22.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Okei

Vierailija
2/6 |
22.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jaahas, paska mutsi paikalla. Tai sitten provo.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
22.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

No onpa teillä kannustava ilmapiiri siellä.  :(

Vierailija
4/6 |
22.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

No onpa teillä kannustava ilmapiiri siellä.  :(

Kuule se on oikeesti ihan sama mikä ilmapiiri on. Ei tosta tuu mitään ja se on jo perässä ja jää koko ajan lisää. mä en rupee sen koulua käymään ja ite valitsi päin persettä. 

Vierailija
5/6 |
22.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Etkä mitenkään yritä auttaa häntä? Harmi :( 

Itselläni oli samantapainen äiti. Oli sitä mieltä että mun olisi pitänyt mennä amikseen ja nauroi etten lukiossa pärjää. Meidän suvussa kun ei ole koskaan ollut lukupäätä, ja minä kuulemma olin tyhmästä sakista vielä sieltä tyhmimmästä päästä. Yläasteen perusteella siltä tosiaan saattoi vaikuttaa, koska oli kapinavaihde päällä eikä koulu kiinnostanut. 

Mulla kävi sitten niin onnellisesti että sisuunnuin äidin pilkasta ja päätin että näytän niilile kaikille. Minä tosiaan suoritin lukion, keskinkertaisella päättötodistuksen keskiarvolla mutta yo-todistuksessa 5 Laudaturia ja 1 Cumu. Ja sen jälkeen menin yliopistoon ja valmistuin tietojenkäsittelytieteen maisteriksi. 

Valitettavasti osalle tuen puute aiheuttaa sen ettei sisuunnu, vaan alkaa itsekin uskoa toisten näkemykseen ettei minusta ole opintoihin. Voi kunpa jokaisella olisi vanhemmat jotka yrittäisivät tsempata eikä lannistaa!

Vierailija
6/6 |
22.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eipä sinusta taitaisi olla "sen" koulua käymäänkään...

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kuusi kahdeksan