Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Minulla on

Vierailija
16.03.2017 |

kuusi eksää, joista yhden kanssa emme virallisesti seurustelleet, mutta homma oli jo lähestulkoon parisuhde (molempien mielestä). Se virallistaminen sitten jäi syystä whatever, mutta oli miten oli. Näistä sanotaan nyt kuudesta eksästä kaksi (!) EI ole ottanut minuun yhteyttä eron jälkeen. Tulin tässä miettineeksi, että taitaa minussa jotain olla, kun lähestulkoon kaikki exät ottavat myöhemmin yhteyttä.

Sinkkuaikoina oli myös nettimiehet, joiden kanssa tuli oltua yhteyksissä, yhteydet katkesivat ja sitten sain myöhemmin yhteydenottoja perääni.

Kivaa.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
16.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllähän se pillu kelepaa aina

Vierailija
2/2 |
16.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

En ole niin tyhmä, etten erota vonkaajia normaaliälyisistä. Katsos kun minä tuppaan pariutumaan sellaisten kanssa, joille seksi ei ole ykkösasia suhteessa. Itse olen halukkaampi osapuoli. Ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi neljä